logo itpoint.cz

Tiscali má nového ředitele pro B2B

Česká divize Tiscali, evropské internetové společnosti a jednička v oblasti poskytování Internetu v České republice, jmenovala Zieda Erebaie svým B2B ředitelem (Business-to-Business). Do této funkce přechází Z. Erebai z pozice Business Development Manager, společnosti Tiscali a bude zodpovídat za prodej hlasových, datových a internetových služeb Tiscali pro podnikovou oblast.

Česká divize Tiscali, evropské internetové společnosti a jednička v oblasti poskytování Internetu v České republice, jmenovala Zieda Erebaie svým B2B ředitelem (Business-to-Business). Do této funkce přechází Z. Erebai z pozice Business Development Manager, společnosti Tiscali a bude zodpovídat za prodej hlasových, datových a internetových služeb Tiscali pro podnikovou oblast, za řízení obchodních manažerů pro klíčové zákazníky, za nepřímý prodej, za podporu prodeje a za řízení produktového managementu.

Zied Erebai přišel do Tiscali na podzim roku 2002 ze společnosti Český Telecom, kde byl v divizi Imaginet zodpovědný za oblast Business Development. Ve společnosti Český Telecom působil od roku 1998 postupně v pozicích product manager, obchodní manager pro implementaci SME kanálu, projektový manager pro implementaci CRM a product marketing manager v divizi Centrade/ Imaginet.

Zied Erebai, 31 let, se narodil v Tunisku. Po úspěšném ukončením studia na obchodní universitě I.H.E.C Carthago, specializace Marketing, pokračoval v postgraduálním studiu na universitě managementu I.S.G v Tunisu, obor marketing. Hovoří plynně česky, anglicky, francouzsky a arabsky. Mezi jeho koníčky patří cestování, kinematografie, basketball, hudba a motosport.

Tiscali

Článek ze dne 23. ledna 2003 - čtvrtek