logo itpoint.cz

Tiscali představuje nové služby ADSL

Téměř třikrát rychlejší ADSL za stejný měsíční poplatek jako dříve. V měsíčním poplatku je do konce roku zahrnut neomezený objem přenesených dat, výrazně nižší je i zřizovací poplatek - 990,- Kč. Nepřekonatelná cenová nabídka samoinstalačních balíčků ADSL snižuje zřizovací poplatky a měsíční poplatky za pronájem modemu/routeru.

Tiscali, vedoucí internetová společnost v České republice, ohlásila svou novou nabídku vysokorychlostního připojení k Internetu pro domácnosti a malé firmy prostřednictvím technologie ADSL: Tiscali ADSL Prima a Tiscali ADSL Prima Plus.

Tiscali ADSL Prima/Prima Plus přinášejí uživatelům Internetu téměř třikrát rychlejší připojení prostřednictvím ADSL za ten samý měsíční poplatek, dříve účtovaný za službu Tiscali ADSL (Prima: 1 299,- Kč za 512/128 kb/s; Prima Plus: 2 199,- Kč za 1024/256).

Navíc, pro uživatele Tiscali ADSL Prima/Prima Plus bude do konce roku v měsíčním poplatku za tuto službu, zahrnut neomezený objem přenesených dat. Na rozdíl od zákazníků Českého Telecomu jim nebudou účtována data měsíčně přenesená nad limit 10 GB nebo 20 GB. Společnost Tiscali věří, že se jí podaří prodloužit svou nabídku neomezeného objemu přenesených dat rovněž v roce 2004, pokud to umožní ekonomické podmínky.

Společnost Tiscali rovněž výrazně snížila náklady na zřízení služby ADSL pro všechny své zákazníky na pouhých 990,- Kč.

Konečně, aby ušetřila svým zákazníkům ještě více, nabízí společnost Tiscali dva cenově výhodné balíčky pro instalaci ADSL přímo uživatelem, které snižují instalační náklady a měsíční poplatek za pronájem modemu nebo routeru. Oba balíčky obsahují rozbočovač, instalační CD, kabely a manuály. Cena balíčků je 2 690,- Kč (s Tiscali ADSL USB modemem) a 2 990,- Kč (s Tiscali ADSL ROUTEREM).

Společnost Tiscali i nadále nabízí tři úrovně služby ADSL s velmi nízkou úrovní agregace (1:20) pod značkou Tiscali ADSL, s následujícími rychlostmi a měsíčními poplatky: 256/64 kb/s za 3 199,- Kč, 512/128 kb/s za 5 599,- Kč, 1024/256 kb/s za 10 599,- Kč. Nízký poplatek za zřízení ADSL ve výši 990,- Kč je platný rovněž pro tyto úrovně služby ADSL.

Uvedené ceny nezahrnují DPH. Kompletní informace o službách Tiscali ADSL Prima/Prima Plus a Tiscali ADSL získáte zavoláním na číslo Zákaznického centra Tiscali 800 184 184 a na webových stránkách věnovaných informacím o těchto službách http://adsl.Tiscali.cz.

Tiscal

Článek ze dne 17. září 2003 - středa