logo itpoint.cz

Tiscali propaguje satelitní připojení k internetu instalací zdarma

V průběhu září budou mít uživatelé a potencionální uživatelé Internetu v České republice možnost si přímo vyzkoušet rychlost a výkon vysokorychlostního připojení k Internetu prostřednictvím satelitu. U příležitosti TISCALI SAT ROAD SHOW představuje TISCALI speciální nabídku instalace této služby zdarma a to jak pro firemní tak i pro domácí uživatele.

V průběhu září budou mít uživatelé a potencionální uživatelé Internetu v České republice možnost si přímo vyzkoušet rychlost a výkon vysokorychlostního připojení k Internetu prostřednictvím satelitu. U příležitosti TISCALI SAT ROAD SHOW představuje TISCALI speciální nabídku instalace této služby zdarma a to jak pro firemní tak i pro domácí uživatele.

Ve dnech 15. - 25. září bude TISCALI, vedoucí internetová společnost v České republice, propagovat, prostřednictvím celorepublikové road show, svou službu vysokorychlostního širokopásmového satelitního připojení k Internetu TISCALI SAT a představí tuto službu na veřejných místech v osmi městech po České republice: v Liberci, Špindlerově Mlýně, Karlových Varech, Českém Krumlově, Praze, Hradci Králové, Brně a Ostravě.

Navíc, TISCALI nabízí instalaci služby TISCALI SAT zdarma těm zákazníkům, kteří si ji objednají do konce září, což představuje úsporu 13 590,- Kč, plus slevu 10 000,- Kč z ceny vybavení u vyšší úrovně této služby, nazvané TISCALI SAT LAN.

V průběhu prezentací v rámci road show bude mít veřejnost možnost dozvědět se o výhodách širokopásmového připojení k Internetu prostřednictvím satelitu a zároveň si tuto technologii vyzkoušet. Jako speciální bonus, získají první dva zákazníci z každého města, ve kterém bude road show probíhat a kteří si službu TISCALI SAT objednají, možnost používat Hondu CRV nebo Accord po dobu jednoho víkendu zdarma.

TISCALI SAT poskytuje uživatelům neomezený vysokorychlostní (až 500/150 kb/s) přístup k Internetu prostřednictvím obousměrného satelitního připojení. Připojení je realizováno prostřednictvím 75 cm měřící antény a satelitního modemu.

TISCALI SAT nepotřebuje pro svůj provoz telefonní linku a tudíž uživatelům telefonní linku ani neobsazuje. Uživatelé mohou zároveň telefonovat a používat Internet. Služba je k dispozici ve dvou úrovních: TISCALI SAT (pro připojení jednoho PC k Internetu se statickou IP adresou) a TISCALI SAT LAN (připojení až pěti PC k Internetu zároveň s dynamickým IP routerem). V závislosti na druhu zvolené služby a době trvání smlouvy získá uživatel 30-60 MB e-mailového prostoru, 30-60 MB webového prostoru a 50 e-mailových schránek.

Služba TISCALI SAT je poskytována ve spolupráci se společností SATLYNX, vedoucím poskytovatelem obousměrných satelitních komunikačních služeb v Evropě na bázi technologie VSAT. SATLYNX provozuje hlavní stanici a zajišťuje provoz a údržbu vzdálených terminálů.

Informace o službě TISCALI SAT a dalších vysokorychlostních širokopásmových internetových službách, včetně TISCALI ADSL a TISCALI Wi-Fi, získáte na telefonním čísle Zákaznického centra TISCALI 800 184 184 nebo na webových stránkách věnovaných této problematice http://broadband.tiscali.cz.

ČASOVÝ HARMONOGRAM TISCALI SAT ROAD SHOW

Všechny prezentace v rámci road show proběhnou od 13:00 do 16:00 hod.

15.09.2003 - Liberec Kulturní dům (venku), Soukenné náměstí
16.09.2003 - Špindlerův Mlýn Hotel Centrál (parkoviště)
17.09.2003 - Karlovy Vary Hotel Thermál (parkoviště), I.P. Pavlova 11
18.09.2003 - Český Krumlov Tenis centrum, Chavalšinská 247
22.09.2003 - Praha Výstaviště (vchod)
23.09.2003 - Hradec Králové ALDIS (parkoviště)
24.09.2003 - Brno Výstaviště BVV (parkoviště)
25.09.2003 - Ostrava Výstaviště Černá louka

Tiscali

Článek ze dne 10. září 2003 - středa