logo itpoint.cz

Tři nové služby na Oskarově WAPu

Oskarův Wap je nyní bohatší o další tři služby připravené šikovnými českými vývojáři v rámci partnerského Programu OskarZóna. Asi nejoblíbenější z novinek bude karetní hra Prší, kterou na na Oskarově Wapu můžete hrát až se třemi počítačem řízenými protihráči. Karty jsou v grafické podobě a ovládání zvládne každý hned napoprvé.

Oskarův Wap je nyní bohatší o další tři služby připravené šikovnými českými vývojáři v rámci partnerského Programu OskarZóna.

Asi nejoblíbenější z novinek bude karetní hra Prší, kterou na na Oskarově Wapu můžete hrát až se třemi počítačem řízenými protihráči. Karty jsou v grafické podobě a ovládání zvládne každý hned napoprvé.

Část populace jistě zaujme služba SexIndex, která je wapovým průvodcem světem sexu a erotiky. Kromě klasických zábavných témat, jako jsou vtipy, obrázky, hádanky a kvízy, nabízí svým uživatelům adresáře českých nightclubů, privátů, Escort služeb a nejen to. Nechybí ani odkazy na podobně zaměřené wapové servery v zahraničí.

Všichni internetoví "závisláci" jistě ocení službu i-Web2WAP, která umožňuje prohlížení webových stránek na wapu.

OskarZóna vznikla loni v červenci díky myšlence, která je právě tak geniální, jako prostá. Kterýkoli vývojář - ať už se jedná o studenta ČVUT nebo prosperující softwarovou firmu - může Oskarovi prostřednictvím stránek www.oskarzona.cz předložit svou originální aplikaci. Pokud bude dost kvalitní, nabídne ji Oskar více než milionu svých zákazníků. Autor služby pak bude od Oskara inkasovat podíl na tržbách, což zaručuje spravedlivou odměnu v duchu "čím lepší jsi, tím více vyděláš." Za veškerý obsah a provoz služby je plně zodpovědný její dodavatel.

 www.oskarmobil.cz

Článek ze dne 26. února 2003 - středa