logo itpoint.cz

Umíte přežít ? Zkuste to v Oskarově nové hře

Když se člověk probudí v parku a neví ani co je zač, nebývá to zrovna příjemná situace. U Oskara se na tom dá ale docela slušně vydělat. Přinejmenším v nové SMS hře MOZGO, která vznikla v Oskarově partnerském programu OskarZóna ...

Když se člověk probudí v parku a neví ani co je zač, nebývá to zrovna příjemná situace. U Oskara se na tom dá ale docela slušně vydělat. Přinejmenším v nové SMS hře MOZGO, která vznikla v Oskarově partnerském programu OskarZóna.

Jejím smyslem je najít svoji identitu a "začlenit se do společnosti". Samozřejmě při tom nejlepší hráči mohou navíc získat zajímavé ceny.

Body se získávají pohybem ve hře, která simuluje reálné prostředí. Kdo za daný časový úsek nasbírá nejvíc bodů vyhrává nějakou cenu. Jejich přehled, stejně jako podrobná pravidla hry a cenu za odeslané a přijaté textové zprávy, najdete na www.mozgo.cz.

MOZGO začíná v okamžiku, kdy hráč pošle na telefonní číslo 9080803 SMS ve tvaru MO START. Druhým krokem je výběr přezdívky, pod kterou bude hráč ve hře vystupovat - opět pomocí SMS: MO NICK "přezdívka". Pak už hráči chodí textovky, na jejichž základě si může vždy vybrat ze čtyřech možností, jak se v dané situaci zachovat. Sled dobrých rozhodnutí může vést k zisku slušného počtu bodů, naopak chybná volba může končit smrtí. Výsledkem "smrti" je naštěstí pouze ztráta bodů. Pokud se ve hře vyskytne nějaká nejasnost, stačí na číslo 9080803 poslat zprávu ve tvaru MO ? a zpět přijde pět SMS s nápovědou. Tyhle zprávy jsou zadarmo.

Všechno důležité už víte, takže si můžete vyzkoušet, jaká je vaše schopnost přežít : MO START!

Oskar

Článek ze dne 22. října 2003 - středa