logo itpoint.cz

Unbreakable Centre - to je nové demonstrační centrum HP a Oracle

Společný projekt nabídne zákazníkům a partnerům prostor pro testování a vývoj technologií, jako jsou např. servery HP Itanium, Oracle Database, diskové pole 2TB, Real Application Cluster, zálohovací knihovna, eBusiness Suite , Storage Area Network, Internet Application Serve aj.. Centrum je umístěno v budově firmy Servodata na adrese Dolnoměcholupská 12, Praha 10.

Společnosti Hewlett-Packard, Oracle a Servodata oznamují zahájení činnosti společného technologického centra. Toto nové demonstrační středisko, postavené na platformách HP a Oracle, ponese název Unbreakable Centre.

Zákazníci a partneři HP, Oracle a Servodata mohou přímo v tomto centru, nebo vzdáleně přes webové rozhraní, vyvíjet, testovat, přizpůsobovat a předvádět navrhovaná řešení, aplikace či provádět výkonnostní testy s nejrůznějšími konfiguracemi.

"Jsme potěšeni, že naše společnost mohla při budování centra spolupracovat s takovými špičkami ve světě IT, jako jsou společnosti Hewlett-Packard a Oracle. Jejich dlouholeté zkušenosti a kvalitní produkty jsou pro naše partnery a zákazníky zárukou úspěchu. Věříme, že i toto centrum maximálně přispěje k naší další úspěšné spolupráci," uvedl Jiří Jirkal, generální ředitel společnosti Servodata.

Součástí demonstračního centra jsou servery HP (platforma PA-RISC a Itanium), diskové pole HP StorageWorks o kapacitě 1,2 TB, zálohovací knihovna HP, řešení Storage Area Network, Oracle9i Database, Oracle Real Application Cluster, Oracle E-Business Suite, Oracle9i Application Server. Centrum plně podporuje prostředí operačních systémů HP-UX a Redhat Linux.

Do tohoto demonstračního střediska lze získat autorizovaný přístup, jehož prostřednictvím je možné vzdáleně konfigurovat či spravovat připravené hardwarové i softwarové vybavení prakticky kdykoliv a z jakéhokoli místa s přístupem na Internet.

Unbreakable centrum je umístěno v budově firmy Servodata na adrese Dolnoměcholupská 12, Praha 10.

Unbreakable Centre

Článek ze dne 10. prosince 2003 - středa