logo itpoint.cz

Unisys a Nokia spolupracují na globálním rozšíření služby

Unisys Corporation a Nokia zveřejnily smlouvu, která dále podpoří celosvětové používání MMS a tím poskytne poskytovatelům telekomunikačních služeb další mohutný zdroj příjmů. Podle této dohody Unisys bude globálně prodávat a dodávat na trh služby MMS firmy Nokia. Cílovým segmentem budou mobilní operátoři a dodavatelé služeb na celém světě.

Unisys Corporation a Nokia zveřejnily smlouvu, která dále podpoří celosvětové používání MMS a tím poskytne poskytovatelům telekomunikačních služeb další mohutný zdroj příjmů. Podle této dohody Unisys bude globálně prodávat a dodávat na trh služby MMS firmy Nokia. Cílovým segmentem budou mobilní operátoři a dodavatelé služeb na celém světě. MMS by měl Unisys nabídnout v během jednoho měsíce.

Unisys nabídne služby MMS, které budou postavené na velkokapacitní platformě pro zasílání multimediálních zpráv jak mezi jednotlivými uživateli, tak pro distribuci obsahu. Podle této dohody Unisys bude distribuovat svým telekomunikačním klientům řešení multimediálních zpráv firmy Nokia, které se řadí mezi nejlepší produkty na trhu "end-to-end". Tito klienti budou pak schopni představovat spojení mezi poskytovateli obsahu a milióny koncových zákazníků, kteří žádají srozumitelné a universální služby MMS. Unisys navíc nabídne systémovou integraci a podporu, stejně jako expertní poradenství v poskytování řešení určených pro komunikační oblast.

Nokia

Článek ze dne 20. května 2003 - úterý