logo itpoint.cz

Ústředny ATEUS jsou základem efektivní komunikace

Řada firem a organizací je ve svém oboru podnikání z velké části závislá na telefonním kontaktu se zákazníky. Praxe ukazuje, že důležitost osobního jednání po telefonu roste a s ní také nároky na komunikační systém. Mezi nejznámější systémy na tuzemském trhu patří telefonní ústředny ATEUS. Od roku 1991, kdy 2N uvedla na trh první z nich, jich bylo v České republice prodáno více než dvacet pět tisíc ...

Řada firem a organizací je ve svém oboru podnikání z velké části závislá na telefonním kontaktu se zákazníky. Praxe ukazuje, že důležitost osobního jednání po telefonu roste a s ní také nároky na komunikační systém. Mezi nejznámější systémy na tuzemském trhu patří telefonní ústředny ATEUS. Od roku 1991, kdy 2N uvedla na trh první z nich, jich bylo v České republice prodáno více než dvacet pět tisíc. Typ ATEUS 420, charakteristický svým plechovým krytem, který vývojové oddělení 2N vyvinulo během rekordních sedmi měsíců a který se úspěšně prodával přes pět let, byl s dvanácti tisíci prodaných ústředen na jednom z předních míst v žebříčku celkového prodeje telefonních ústředen a úspěšně předstihl mnoho zahraničních konkurentů.

Potřeba integrace nových telekomunikačních služeb vedla k vývoji nové ústředny ATEUS-OMEGA vybavené automatickým směrováním hovorů podle ceny, vestavěnými GSM branami a řadou služeb ISDN. Koncepce ústředen OMEGA z let 1997-1998 představuje kvalitní platformu také pro nové konvergentní služby, spojující telekomunikace s informačními technologiemi. V rámci programu OMEGA Business mají dnes firmy k dispozici moderní nástroje pro příjem zpráv, označované jako unified messaging, kontaktní centra, možnost napojení na profesionální Call Centra a další služby. Ústředen řady OMEGA již bylo prodáno téměř 10 tisíc. O atraktivnosti tohoto řešení doplněného širokou nabídkou služeb, které přinášejí uživatelům viditelnou konkurenční výhodu, svědčí jak stále rostoucí zájem zákazníků, tak pozitivní ohlasy z praxe.

2N Telekomunikace

Článek ze dne 4. července 2003 - pátek