logo itpoint.cz

Uživatelé ISDN se mohou prostřednictvím služby Quick připojit rychlostí až 128 kb/s

Podmínkou pro využití tohoto zrychlení pro uživatele linek euroISDN je zaregistrovat se na adrese http://reg.quick.cz, nastavit si QUICK jako své připojení a zároveň si na koncovém ISDN zařízení nastavit příslušnou rychlost. Pro využití možnosti zvýšení rychlosti je samozřejmě nutné mít vedle linky euroISDN a počítače také koncové zařízení – ISDN modem, kartu nebo terminálový adaptér – podporující rychlost 128 kb/s.

Rychlost vytáčeného připojení k internetu až na 128kb/s prostřednictvím služby QUICK umožňuje uživatelům stávajících linek euroISDN společnost Český Telecom. Toto zrychlení je umožněno spojením kapacity dvou tzv. ISDN B-kanálů, které je možno pro připojení k internetu využívat. Rychlost 128 kb/s lze aktivovat dle potřeby.

"Podmínkou pro využití tohoto zrychlení pro uživatele linek euroISDN je zaregistrovat se na adrese http://reg.quick.cz, nastavit si QUICK jako své připojení a zároveň si na koncovém ISDN zařízení nastavit příslušnou rychlost," říká Tomáš Chadzivasilis, product manager společnosti Český Telecom. "Řada uživatelů internetu toto zrychlení dosavadní služby zcela určitě ocení."

Pro využití možnosti zvýšení rychlosti je samozřejmě nutné mít vedle linky euroISDN a počítače také koncové zařízení – ISDN modem, kartu nebo terminálový adaptér – podporující rychlost 128 kb/s.

Při využívání rychlejšího připojení budou účtovány poplatky za každý připojený B-kanál.

Český Telecom

Článek ze dne 17. června 2003 - úterý