logo itpoint.cz

V Azerbajdžánu se chystají na poskytování hlasových služeb s vysokou přidanou hodnotou v mobilní síťi

Bakcell - azerbajdžánský operátor mobilní sítě si pro poskytování hlasových služeb s vysokou přidanou hodnotou vybral produkt StarVAS od izraelské firmy CTware. Smlouva umožňuje Bakcellu vytvářet a spouštět aplikace, provádět jejich změny a zajišťovat vývoj nových aplikací či datových služeb zcela nezávisle a umožňuje jim používat i produkty a služby jiných firem.

Společnost CTware Ltd., přední dodavatel pokročilých technologií pro poskytování vylepšených telekomunikačních služeb oznámila, že azerbajdžánský první operátor mobilní sítě, společnost Bakcell, si vybrala platformu Star*VAS pro hlasové a záznamové služby od společnosti CTware.

Bakcell hodlá na této platformě provozovat celou řadu služeb včetně služeb Holiday Greetings. Společnost Bakcell zahrnula do své nabídky balíčku služeb "Musiqili Tebrik" celou paletu hlasových služeb nabízených platformou Star*VAS, včetně osobních pozdravů (Private Greetings), věnování písní (Song Dedication) a informačních služeb (Infotainment). Společnost Bakcell hodlá vytvořit další služby prostřednictvím dodaného vývojového prostředí XBuilder.

Shai Avigal, generální ředitel společnosti Bakcell, k tomu poznamenal : "Platforma Star*VAS nám umožní stát se vedoucím hráčem v oblasti poskytování nejlepších dostupných světových služeb na ázerbajdžánském trhu a zároveň nám pomůže zvýšit povědomí o značce Bakcell v Ázerbajdžánu. Naše výzkumy prokázaly, že po těchto službách s vysokou přidanou hodnotou existuje velká poptávka. S pomocí společnosti CTware bude společnost Bakcell schopna vytvořit nový systém, který bude představovat novou epochu na ázerbajdžánském mobilním trhu."

Michael Shushan, generální ředitel a předseda představenstva společnosti CTware, k tomu poznamenal : "Jsme velice rádi, že si společnost Bakcell vybrala náš produkt. Díky naší platformě Star*VAS na poskytování služeb s vysokou přidanou hodnotou může společnost Bakcell nabízet nejlepší služby svým zákazníkům na ázerbajdžánském trhu. Také pro nás je smlouva se společností Bakcell významným krokem, kterým vstupujeme na trhy střední a východní Evropy."

Smlouva umožňuje společnosti Bakcell vytvářet a spouštět aplikace, provádět jejich změny a zajišťovat vývoj nových aplikací či datových služeb zcela nezávisle a umožňuje jim používat i produkty a služby jiných firem.

Společnost Bakcell-Motorola byla založena v roce 1994 jako první poskytovatel služeb mobilní telefonie v Ázerbajdžánu. V prosinci 1998 zavedla společnost moderní technologii GSM a začala tak nabízet svým zákazníkům služby dle nejpřísnějších mezinárodních měřítek. Firma má celostátní pokrytí signálem GSM a nabízí celou řadu služeb jak pro tarifní zákazníky, tak pro zákazníky využívajících předplacených karet.

CTware Ltd. vytváří a prodává technologii Star*VAS pro mobilní operátory a pro operátory pevných telekomunikačních linek. CTware vytváří flexibilní komunikační systémy s jednoduchým ovládáním, jejichž cílem je dosáhnout co největší produktivity práce telekomunikačních operátorů a zajistit tak poskytování kvalitních služeb jejich zákazníkům. Společnost CTware navíc získala mezinárodní uznání za svůj kompletní systém Xpresso pro kontaktní centra. Mezi zákazníky společnosti CTware, kteří tento systém využívají, patří Bezeq, Partner, Pizza Hut, McDonalds, celá řada bank a významných izraelských průmyslových organizací. Společnost CTware je členem skupiny ElgadCom (1982), jež je jednou z největších telekomunikačních skupin v Izraeli, dodávající spolehlivé telekomunikační produkty a služby komunikačním firmám na celém světě.

C T W A R E

Článek ze dne 15. ledna 2003 - středa