logo itpoint.cz

V internetové soutěži Českého Telecomu můžete vyhrát počítač v ceně 45 tis. Kč

Počítač v hodnotě 45.000 Kč, paušál svého cenového programu na jeden rok zdarma, ISDN modem nebo některou z dalších hodnotných cen mohou získat zákazníci ČESKÉHO TELECOMU, a.s., kteří se zúčastní vědomostní soutěže "Březen měsíc internetu". Zapojit se do ní je možné do 31.3. 2003

Počítač v hodnotě 45.000 Kč, paušál svého cenového programu na jeden rok zdarma, ISDN modem nebo některou z dalších hodnotných cen mohou získat zákazníci ČESKÉHO TELECOMU, a.s., kteří se zúčastní vědomostní soutěže "Březen měsíc internetu". Zapojit se do ní je možné do 31.3. 2003 na internetové adrese www.telecom.cz/soutez.

Internetová soutěž je rozdělena na čtyři tematické týdny. Počet kol, ve kterých účastník soutěží, zvyšuje jeho šance na výhru. Pokud se totiž zúčastní všech soutěžních týdnů a pokaždé správně odpoví na zadané otázky, zařadí se do slosování o ceny hned čtyřikrát.

Registrovat se do soutěže je možné prostřednictvím internetové stránky www.telecom.cz/soutez. Zákazníci ČESKÉHO TELECOMU se do ní mohou zapojit kdykoliv do konce března, zúčastnit se zpětně předešlých tematických týdnů ale nelze. Do dalšího kola se účastník přihlásí jednoduše, a to zadáním uživatelského jména a hesla zvoleného při úvodní registraci.

Uzávěrka soutěže je 31.3. 2003 o půlnoci. Do losování o hodnotné ceny budou zahrnuti všichni, kteří správně zodpověděli otázky alespoň v jednom tematickém týdnu. Výsledky zveřejní ČESKÝ TELECOM na internetu, výherce uvědomí e-mailem. Ti si svou cenu vyzvednou v některé ze značkových prodejen TELEPOINT.

 www.telecom.cz

Článek ze dne 5. března 2003 - středa