logo itpoint.cz

V soutěži Českého Telecomu o počítač je už více než 4,5 tisíce účastníků

Již 4 571 účastníků se dosud zapojilo do internetové soutěže Českého Telecomu o počítač za 45 000 Kč a o další hodnotné ceny. Soutěžit na webové adrese www.telecom.cz/soutez je možné až do konce března 2003. Zákazníkům, kteří nemají vlastní připojení k internetu, umožňuje Český Telecom přihlásit se bezplatně do soutěže z počítačů umístěných v každé ze značkových prodejen Telepoint.

Již 4 571 účastníků se dosud zapojilo do internetové soutěže ČESKÉHO TELECOMU, a.s., o počítač za 45 000 Kč a o další hodnotné ceny. Soutěžit na webové adrese www.telecom.cz/soutez je možné až do konce března 2003. Zákazníkům, kteří nemají vlastní připojení k internetu, umožňuje ČESKÝ TELECOM přihlásit se bezplatně do soutěže z počítačů umístěných v každé ze značkových prodejen TELEPOINT.

Internetová soutěž je rozdělena na čtyři tematické týdny. V prvním týdnu soutěžilo 1876 zákazníků, ve druhém 2695, do třetího kola se zájemci přihlašují ode dneška. Zapojit se je možné kdykoliv do konce března (uzávěrka je 31.3.2003 o půlnoci), zúčastnit se zpětně předešlých tematických týdnů ale nelze. Počet kol, ve kterých zákazník soutěží, zvyšuje jeho šance na výhru. Pokud se totiž zúčastní všech soutěžních týdnů a pokaždé správně odpoví na zadané otázky, zařadí se do slosování o ceny hned čtyřikrát.

Registrovat se do soutěže je možné prostřednictvím internetové stránky www.telecom.cz/soutez. Do dalšího kola se účastník přihlásí jednoduše, a to zadáním uživatelského jména a hesla zvoleného při úvodní registraci. Výsledky zveřejní ČESKÝ TELECOM na internetu, výherce uvědomí e-mailem. Ti si svou cenu vyzvednou v některé ze značkových prodejen TELEPOINT. Získat je možné například počítač v hodnotě 45 000 Kč, paušál cenového programu na jeden rok zdarma, ISDN modem a další.

Březnovou internetovou soutěží se ČESKÝ TELECOM připojuje kekampani Březen měsíc internetu, kterou už šestým rokem organizuje občanské sdružení BMI.

Český Telecom

Článek ze dne 19. března 2003 - středa