logo itpoint.cz

V soutěži s kartou Trick můžete vyhrát oblečení Kenvelo pro pět lidí

Oblečení KENVELO pro vítěze a jeho čtyři přátele, Playstationy 2, Discmany a Walkmany Sony a další ceny spolu se slevami v prodejnách TELEPOINT mohou získat všichni, kdo se zapojí do soutěže TRICKTEENS Českého Telecomu. K účasti postačí zakoupit si speciální soutěžní kartu TRICK, zodpovědět otázky, které jsou uvedeny na přibaleném soutěžním kuponu. Soutěž probíhá od 1.9. do 31.10. 2003.

Oblečení KENVELO pro vítěze a jeho čtyři přátele, Playstationy 2, Discmany a Walkmany Sony a další ceny spolu se slevami v prodejnách TELEPOINT mohou získat všichni, kdo se zapojí do soutěže TRICKTEENS Českého Telecomu. K účasti postačí zakoupit si speciální soutěžní kartu TRICK (s logem soutěže TRICKTEENS), zodpovědět otázky, které jsou uvedeny na přibaleném soutěžním kuponu.

Zúčastnit se soutěže TRICKTEENS a vyhrát některou z 250 cen je možné kdykoliv v průběhu září a října 2003. Odpovědi na soutěžní otázku zákazníci zapíší do kuponu, který je součástí speciální karty TRICK. Ten pak do 31. října odevzdají ve kterékoliv prodejně KENVELO, TELEPOINT a TELEPOINT PARTNER nebo zašlou na odpovědní adresu. Speciální soutěžní kartu TRICK lze koupit v trafikách, na poštách, čerpacích stanicích, ve značkových prodejnách TELEPOINT nebo TELEPOINT PARTNER a ve vybraných prodejních řetězcích.

Šanci na cenu mají všichni, vyhrává ten, kdo se při odpovědi na anketní otázku "strefí" svým tipem nejblíže.

Podrobnosti k soutěži jsou k dispozici na internetové adrese www.telecom.cz/trickteens.

C E N Y

Zapoj se od 1.9. do 31.10. 2003 do soutěže TRICKTEENS a můžeš vyhrát dost cool ceny.

Po dobu trvání soutěže můžeš odevzdat provolanou soutěžní kartu v síti prodejen TELEPOINT a TELEPOINT PARTNER a získat zajímavé slevy.

Trick jak soutěžit

 1. Kup si soutěžní kartu TRICK
  Soutěžit můžeš jen s multifunkční čipovou kartou TRICK označenou logem TRICKTEENS. Koupit ji můžeš v prodejnách TELEPOINT a TELEPOINT PARTNER, v trafikách a novinových stáncích, na poštách, na čerpacích stanicích a ve vybraných obchodních řetězcích. Ke kartě je přibalen letáček se soutěžním kuponem.
 2. Volej z automatu a sleduj displej
  S kartou můžeš za zajímavé ceny telefonovat, zasílat SMS a Hlasové SMS na pevné linky a pracovat s E-maily. Při každém volání z kartových telefonních automatů uskutečněném během září a října se ti na displeji objeví doplňková otázka.
 3. Vyplň soutěžní kupon
  Zapiš odpověď na hlavní a doplňkovou otázku do soutěžního kuponu, který jsi dostal s kartou, a nezapomeň doplnit ostatní údaje.
 4. Odevzdej / odešli soutěžní kupon
  Vyplněný soutěžní kupon odevzdej v libovolné prodejně KENVELO a TELEPOINT nebo zašli na adresu P.O.BOX 48, 161 01 Praha 614. Zásilku označ "TRICKTEENS". Musíš to však stihnout do 31.10.2003. Více kuponů - vetší naděje na dost cool cenu.
 5. Čekej na svou výhru
  Soutěž vyhodnotíme za přítomnosti notáře dne 10.11.2003. Výsledky najdeš na www.telecom.cz/trickteens. Výherce vyrozumíme obratem a ceny předáme nebo zašleme do 30.11.2003. zpět nahoru

Oficiální pravidla soutěže - ZDE

Český Telecom

Článek ze dne 2. září 2003 - úterý