logo itpoint.cz

Vánoční nabídka ADSL za korunu od Českého Telecomu

Zákazníkům, kteří současné promoakce využijí a objednají si libovolnou službu IOL Broadband a nebo IOL Broadband Profi od 26. listopadu do 31. prosince 2003, bude služba zřízena za 1 Kč (bez DPH), čímž ušetří 989 Kč (bez DPH) a zároveň dostávají i 1 měsíc provozu zdarma ...

Český Telecom nabízí zájemcům o rychlé připojení k internetu možnost výhodného pořízení širokopásmového přístupu ADSL v rámci akční nabídky "ADSL za korunu a jeden měsíční paušál zdarma". Zákazníkům, kteří současné promoakce využijí a objednají si libovolnou službu IOL Broadband a nebo IOL Broadband Profi od 26. listopadu do 31. prosince 2003, bude služba zřízena za 1 Kč (bez DPH), čímž ušetří 989 Kč (bez DPH) a zároveň dostávají i 1 měsíc provozu zdarma (tzn. další úsporu podle zvolené služby a jejího měsíčního paušálu – například v případě služby IOL Broadband 512/128 se jedná o 1349 Kč bez DPH). Minimálně tedy zákazník může ušetřit 2 338 Kč bez DPH (platí pro nejnižší službu IOL Broadband 512/128).

"Rozhodli jsme se v závěru roku podpořit rozvoj ADSL v České republice a zároveň dát zájemcům o připojení k internetu prostřednictvím ADSL malý dárek," poznamenává Vladan Crha, tiskový mluvčí Českého Telecomu. "Věříme, že to příznivci internetu ocení a využijí této nabídky v hojné míře."

Ve středu 26. společnost odstartuje k vánoční nabídce komunikační kampaň a oznámí novou podobu ADSL služeb v roce 2004.

V současné době eviduje Český Telecom 17 500 přijatých objednávek na zřízení služby ADSL. Z toho již bylo v rámci celé České republiky realizováno 13 300 přípojek, nejvíce zákazníků služeb IOL Broadband / IOL Broadband Profi je v Praze.

Český Telecom

Článek ze dne 25. listopadu 2003 - úterý