Vánoční zprávy od Oskara - pět hodin měsíčně telefonování zadarmo

Víte, jaký je rozdíl mezi Štědrým večerem a novou službou Štědré Hodiny od Oskara ? Štědrý večer je jednou do roka. Štědrých Hodin je pět do měsíce a zákazníci si je mohou užívat až celý rok ...

Víte, jaký je rozdíl mezi Štědrým večerem a novou službou Štědré Hodiny od Oskara ? Štědrý večer je jednou do roka. Štědrých Hodin je pět do měsíce a zákazníci si je mohou užívat až celý rok.

Jak dlouho budou moci zákazníci využívat hovory zadarmo, závisí na zvoleném tarifu. Majitelé tarifu Nezavěšuj tak na rok získají 60 volných hovorů zdarma v celkové maximální délce až 60 hodin. K tarifu Povídej klienti získají 45 volných hovorů v celkové délce až 45 hodin, které budou moci využít během devíti měsíců, a k Řekni mi dostanou 30 hodinových hovorů na období šesti měsíců.

tarifní plán délka platnosti v měsících počet hodin zadarmo celkem
Nezavěšuj 12 60
Povídej 9 45
Řekni mi 6 30

Při aktivaci tarifu se Štědrými Hodinami se nemusí skládat Volací záloha. "Stejně jako minulé Vánoce jsme mysleli na to, že řada lidí využije telefon a tarif jako vánoční dárek. To znamená, že rovnou obdarovanému předplatí i paušál na několik měsíců dopředu," říká Roman Frkous z tiskového oddělení Oskara. Tato předplatba je odstupňována podle tarifu 1500 (Řekni mi), 3000 (Povídej) a 4000 korun (Nezavěšuj). Tyto peníze Oskar zákazníkům postupně vrátí tak, že každý měsíc od faktury odečte částku v hodnotě měsíčního paušálu bez DPH až do výše složené předplatby.

Pro využití Štědrých Hodin je třeba před telefonním číslem zadaným v národním formátu zadat speciální kód *5. Bude-li chtít zákazník volat zadarmo například na číslo 777 352 352, je třeba použít číslo *5777352352.

A co když bude chtít Oskarův zákazník využít Štědré Hodiny k dlouhému rozhovoru se svou přítelkyní, která tráví vánoční svátky s rodiči na horách, ale má zrovna vybitý telefon? Žádný problém. Pokud se hovor vejde do minuty, je klientovi započítán jako standardní volání účtované dle tarifu. Svůj volný telefonát uskuteční, až si přítelkyně telefon dobije.

Štědré Hodiny mají navíc i další výhody: Zákazníci si k nim mohou pořídit také zvýhodněný telefon. Nezapočítávají se do volných minut. Nemusíte tedy čekat na provolání volných minut a své hodinové hovory zadarmo můžete využít okamžitě.

Oskar

Článek ze dne 7. listopadu 2003 - pátek

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...