logo itpoint.cz

Velká konference - nová služba Aliatelu

Od 1. února 2003 zprovoznil Aliatel na žádost MAFRA doplňkovou službu Velká konference. Princip této služby spočívá v tom, že si zákazník může kdykoliv sám přivolat do hlasové konference až 30 účastníků, připojených kdekoli na světě ve stejný okamžik do veřejné telekomunikační sítě prostřednictvím pevného či mobilního telefonu. Služba Velká konference je nabízena v rámci služby Business Call Direct jako vysoce nadstandardní doplněk řešení specifických telekomunikačních potřeb velkých společností.

Mezi klienty společnosti Aliatel patří již delší dobu společnost MAFRA, a. s., mj. vydavatel nejčtenějšího českého deníku MF DNES. Společnost již třetím rokem využívá nabídku datových služeb Frame Relay a ATM a od října loňského roku je také odběratelem kompletní hlasové služby Business Call Direct a služby bezplatného volání Profit Call 800, které používá pro všechny své pobočky ve 14 městech naší republiky. V poskytování hlasových služeb společnosti MAFRA nahradil Aliatel předešlého dodavatele, Český Telecom.

Od 1. února 2003 zprovoznil Aliatel na žádost MAFRA doplňkovou službu Velká konference. Princip této služby spočívá v tom, že si zákazník může kdykoliv sám přivolat do hlasové konference až 30 účastníků, připojených kdekoli na světě ve stejný okamžik do veřejné telekomunikační sítě prostřednictvím pevného či mobilního telefonu.

"Tato služba je pro nás velice důležitá, neboť nám umožňuje komunikaci mezi šéfredaktorem a všemi regionálními pobočkami najednou, což se jeví jako velmi efektivní a ve finální fázi vede ke snížení nákladů na komunikaci," říká Jaroslav Červený, ředitel IT MAFRA, a dodává: "Aliatel nás přesvědčil o tom, že orientace na zákazníka je jednou z hlavních priorit společnosti. Svědčí o tom fakt, že tuto službu dokázal implementovat na základě našich požadavků a v krátké době."

Služba Velká konference je nabízena v rámci služby Business Call Direct jako vysoce nadstandardní doplněk řešení specifických telekomunikačních potřeb velkých společností. Zákazník má u Aliatelu zajištěnou stoprocentní volnost při řízení konference po celou dobu jejího trvání i její přípravy a plánování, což je v tuto chvíli u podobných služeb nabízených konkurencí výjimkou.

 www.aliatel.cz

Článek ze dne 26. února 2003 - středa