logo itpoint.cz

Veselé velikonoce u T-Mobile

Velikonoční vajíčka ještě prostřednictvím mobilních služeb zasílat nemůžete, ale pokud jde o velikonoční pozdravy, zábavu a informace okolo velikonočních svátků, jsou k nalezení ve velikonočních speciálech od T-Mobile Deutschland, T-Mobile Austria a Radiomobil ...

Velikonoční vajíčka ještě prostřednictvím mobilních služeb zasílat nemůžete, ale pokud jde o velikonoční pozdravy, zábavu a informace okolo velikonočních svátků, jsou k nalezení ve velikonočních speciálech od T-Mobile Deutschland, T-Mobile Austria a Radiomobil.

Když jde Ježíšek na hon na zajíce, nebo když sob Rudi pomáhá velikonočnímu zajíčkovi omalovávat vajíčka, pak zatím vězí T-Mobile Deutschland. Veselé zábavné výroky hlasové schránky od Santa Rabbita a jeho druhů se dají stáhnout zkrácenou volbou přímo na mobil T-Mobile.

Kdo by rád zaslal své sváteční pozdravy mobilně, může vybírat ze spousty M-Cards. Od velikonočního beránka až po srdce, které vyklouzne z velikonočního vajíčka nabízí T-Mobile animované a neanimované M-Cards dle každého vkusu. Příjemci obdrží M-Card ve vhodném formátu vždy dle modelu mobilního telefonu. Tedy jako EMS (Enhanced Messaging Service), SMS obrázkovou zprávu nebo SMS textovou zprávu s odkazem, kde je možné se podívat na M-Card na internetu a prostřednictvím WAP.

Samozřejmě můžete zaslat přes SMS zprávu také velikonoční pozdravy na fax. To funguje stejně jednoduše jako odesílání normální SMS zprávy. Naťukejte před zadáním čísla příjemce číslo 96, potom přijde vaše textová zpráva na fax příjemce s hezkým velikonočním motivem. Velikonoční fax je k dispozici ještě až do 30. dubna.

Plný velikonoční program je na t-zones. Pestré zprávy ohledně velikonoční doby, knižní, filmové a TV tipy pro sváteční dny, velikonoční speciál o cestování, informace o velikonočních zvycích a v neposlední řadě fitness tipy, to když byla velikonoční hostina až příliš bohatá : Jednoduše navolte pomocí WAP mobilu nebo smartphone/PDA t-zones, jděte na "Aktuálně" a už to začíná !

T-Mobile

Článek ze dne 18. dubna 2003 - pátek