logo itpoint.cz

videoKonference a videoRelace - akční sleva videospojení od Českého Telecomu

Cenu za poskytnutí videoPointu sníženou o 30 % nabízí (od 1.4. do 31.5. 2003) pro zákazníky služby videoRelace a videoKonference Česk7 Telecom. Sazba za pronájem videoPointu tak klesla na pouhých 1500,-Kč / 30min. Bonusový systém umožňující získat videoPoint každou šestou hodinu zdarma zůstává stále zachován.

Cenu za poskytnutí videoPOINTU sníženou o 30% nabízí (od 1.4. do 31.5.2003) pro zákazníky služby videoRELACE a videoKONFERENCE ČESKÝ TELECOM. Sazba za pronájem videoPOINTU tak klesla na pouhých 1500,-Kč / 30min. Bonusový systém umožňující získat videoPOINT každou šestou hodinu zdarma zůstává stále zachován.

VideoPOINTY jsou pracoviště ČESKÉHO TELECOMU vybavená videokonferenční technikou, včetně doplňkového prezentačního zařízení (například dataprojektor a dokumentační kamera pro snímání dokumentů i předmětů). Mohou je využívat zákazníci služeb videoKONFERENCE a videoRELACE, kteří nemají k dispozici potřebné technické zázemí. V současné době je zákazníkům v celé České republice k dispozici osm videoPOINTů.

Město Adresa
Brno Jana Babáka 11/2733
České Budějovice Pražská 16
Liberec Nerudovo nám. 120
Ostrava Třída 1. máje 3
Pardubice Za pasáží 1609
Plzeň Lidická 20
Praha Stupská 9, Praha -Kyje
Ústí nad Labem Berní 1

VideoRELACE je služba, která umožňuje standardně vytvořit videospojení mezi dvěma místy zároveň. Vytvořit videospojení mezi více než dvěma body, tedy realizovat kontakt mezi velkým počtem účastníků najednou (až 16 lokalit), dovoluje služba videoKONFERENCE.

Cena za poskytnutí videoPOINTu

Délka trvání

cena

Každých započatých 30 min. spojení

1 500 Kč

 

cena za spojení v rámci služby videoRELACE
místní volání 1,40 Kč/min/přenosový kanál B
meziměstské volání 3,40 Kč/min/přenosový kanál B
mezinárodní volání dle platného Ceníku mezinárodních telekomunikačních služeb (ISDN2-SPECIÁL)

Cena za poskytnutí videoPOINTu

Délka trvání Cena
Každých započatých 30 min. spojení 1 500 Kč

Cena za poskytnutou službu videoKONFERENCE se skládá z ceny za technickou službu a z ceny za dobu spojení jednotlivých uživatelů s MCU serverem. Cena technické služby je dána součtem cen za celkový počet obsazených MCU portů a cen za doplňkové služby v rámci konference.

Cena za obsazení MCU portu pro jedno videokonferenční zařízení

Přenosová rychlost Kč/min.
128kbit/s 22,50
256kbit/s 32,50
384kbit/s 42,50

Cena za doplňkové služby pro jedno videokonferenční zařízení

Doplňková služba Kč/min.
Současné zobrazení 8,00
DATA T.120 8,00
Dohled 72,00

Cena za dobu spojení je stanovena v závislosti na počtu využitých B kanálů, doby spojení a ceny za minutu datového přenosu.

B kanál služby euroISDN Kč/min.
místní i dálková volání 2,00

Ceny jsou včetně DPH (5%).

Na jedné straně tak lze ušetřit nemalé náklady, čas a stres spojené s cestováním, a na druhé zvýšit schopnost komunikace s partnery z jiných pracovišť, měst a států. Zákazníci si mohou vybrat ze tří variant s přenosovourychlostí 128 kbit/s, 256 kbit/s nebo 512 kbit/s. Spojení probíhá prostřednictvím přípojek euroISDN.

Spojení může být vytvořeno nejen v rámci ČR, ale i se zahraničními účastníky. Díky mezinárodní konektivitě lze přes přípojky euroISDN komunikovat již s padesátkou zemí, jejichž počet se neustále rozšiřuje. Digitální zpracování zajišťuje, že kvalita přenosu není závislá na geografické poloze propojených míst.

VideoKONFERENCI i videoRELACI si zájemci mohou objednat na bezplatném telefonním čísle 800 171 717 nebo prostřednictvím elektronické pošty na adrese videokonference@ct.cz minimálně jeden pracovní den před termínem požadovaného poskytnutí služby. Poskytnutí videoPOINTu je omezeno na pracovní dny od osmi do sedmnácti hodin.

Služby poskytované na bázi digitální technologie jsou stále oblíbenější. Na konci loňského roku využívali zákazníci ČESKÉHO TELECOMU téměř 400 000 kanálů euroISDN. Prostřednictvím služeb euroISDN a jejich produktových balíčků nabízí společnost na míru svým klientům kompletní řešení pro digitální komunikaci. V rámci nejnovější akční nabídky (do 31.5. 2003) je například možné si velmi výhodně pořídit balíčky ISDN Komfort a ISDN Komfort Plus . Součástí obou je nejen značná sleva za zřízení (přeměnu) přípojky euroISDN. Zákazník výhodně získá také koncové zařízení a řadu dalších služeb.

Český Telecom

Článek ze dne 3. dubna 2003 - čtvrtek