logo itpoint.cz

Vize 21 - rozšiřte své obzory

Časopis Convergence ve spolupráci s APVTS pořádají další ze série konferencí Vize 21. Pravidelné prestižní setkání osobností z oblasti elektronických komunikací se uskuteční 9. a 10. 9. 2003 v hotelu Zámek Čejkovice.

Ve dnech 9. a 10. září pořádá časopis Convergence ve spolupráci s APVTS a dalšími partnery mezinárodní konferenci VIZE 21.

Konference VIZE 21 se staly pravidelným prestižním setkáváním osobností z oblasti elektronických komunikací. Současná konference se zaměřila na aktuální témata telekomunikací:pevné versus mobilní sítě, zákon o elektronickýck komunikacích, liberalizace a regulace.

Druhý den konference je - mimo jiné- věnován prezentacím technologií a služeb, umožňujících nabídku v otevřené místní smyčce.

Mezi pozvanými hosty jsou Vladimír Mlynář, ministr informatiky, Josef Bednář, předseda ÚOHS, David Stádník, předseda ČTÚ, Karel Březina, předseda komise ITC ČSSD, Svatoslav Novák, předseda APVTS, Milan Rusnák, místopředseda APVTS, Pavel Jiroušek, ředitel divize velkoprodeje a regulace ČTc, a další reprezentanti parlamentu a senátu pro otázky ITC.

Další info k akci naleznete ZDE ( 620 kB / PDF ).

APVTS & Convergence

Článek ze dne 4. září 2003 - čtvrtek