logo itpoint.cz

Volání bez limitu mezi firemními mobily

Oskarovi firemní zákazníci si budou moci od prvního října volat ve svých firmách bez jakéhokoliv omezení. Nová služba VPN Firma bez limitu nabízí za paušál 300 korun měsíčně možnost telefonovat mezi firemními mobily za nula korun za minutu. Tato služba je ideální pro všechny firmy, kde je nutná intenzivní telefonická komunikace mezi zaměstnanci - jde tak například o stavební firmy, kurýrní a dopravní firmy, firmy poskytující služby atd. ...

Oskarovi firemní zákazníci si budou moci od prvního října volat ve svých firmách bez jakéhokoliv omezení. Nová služba VPN Firma bez limitu nabízí za paušál 300 korun měsíčně (bez DPH) možnost telefonovat mezi firemními mobily za nula korun za minutu.

"Tato služba je ideální pro všechny firmy, kde je nutná intenzivní telefonická komunikace mezi zaměstnanci - jde tak například o stavební firmy, kurýrní a dopravní firmy, firmy poskytující služby a podobně," říká Igor Přerovský, viceprezident Oskara pro značku a komunikaci.

Každý firemní zákazník s tarifem Na jistotu nebo Na zisk si už nyní mohl za měsíční paušál 40 korun bez DPH pořídit ke každé firemní SIM kartě službu VPN Firma, která umožňovala volat mezi firemními mobily za korunu za minutu (bez DPH). Když si nyní připlatí na SIM kartu 260 korun, budou jeho zaměstnanci mezi sebou telefonovat zcela zdarma.

Služby VPN Firma bez limitu je součástí Oskarova balíku Finanční asistent zaměřeného na kontrolu firemních nákladů.

"Tato služba vychází z Oskarova dlouhodobého cílení klientely ze sektoru malých a středních firem. Oskar jako první na trhu uvedl specializované firemní tarify a chce být i nadále partnerem, který pomáhá co nejlépe fungovat firmám v tomto segmentu," říká Igor Přerovský, viceprezident Oskara pro značku a komunikaci.

VPN Firma bez limitu je konkrétním výsledkem průzkumu Máte velké plány, který Oskar zorganizoval. Ten ukázal, že malí a střední podnikatelé využívají ze všech komunikačních prostředků nejvíce právě mobilní telefon a přes třetinu jejich pracovních telefonátů tvoří hovory s kolegy z firmy. "Samozřejmě jsme o podobné službě uvažovali delší dobu, ale průzkum nám potvrdil naší hypotézu a pomohl službu optimálně nastavit," vysvětluje Igor Přerovský.

VPN Firmu bez limitu mohou Oskarovi zákazníci využívat až do konce roku 2004. "Záleží tedy na dravosti jednotlivých podnikatelů, kolik se jim podaří ušetřit. Aktivují-li si službu hned na začátku října, mohou ji používat celých 15 měsíců," říká Igor Přerovský. Od 1. ledna 2005 budou všechny SIM karty s aktivovanou službou VPN Firma bez limitu převedeny zpět na základní VPN Firmu.

Oskar

Článek ze dne 30. září 2003 - úterý