Volný a hudební kanál Óčko uvádí pořad Vyvolená - první českou televizní reality show

V pořadu s názvem Vyvolená se divákům představí 12 žen, které budou v následujících 8 týdnech soutěžit nejen o částku 100.000 korun, ale především o nastartování další herecké kariéry. V každém díle se odehraje jedna soutěž s cílem prověřit osobnost soutěžících, jejich připravenost a schopnost vypořádat se s různými úkoly ...

V pořadu s názvem Vyvolená se divákům představí 12 žen, které budou v následujících 8 týdnech soutěžit nejen o částku 100.000 korun, ale především o nastartování další herecké kariéry. V každém díle se odehraje jedna soutěž s cílem prověřit osobnost soutěžících, jejich připravenost a schopnost vypořádat se s různými úkoly ...

Společnost Czech On Line, a. s., poskytovatel připojení k internetu Volný, ve spolupráci se Stanicí O, a. s., provozovatelem TV Óčko, uvedou v pondělí 20. října 2003 ve 21:00 hodin premiéru první české televizní reality show.

V pořadu s názvem Vyvolená se divákům představí 12 žen, které budou v následujících 8 týdnech soutěžit nejen o částku 100.000 korun, ale především o nastartování další herecké kariéry. V každém díle se odehraje jedna soutěž s cílem prověřit osobnost soutěžících, jejich připravenost a schopnost vypořádat se s různými úkoly. Každý týden diváci budou rozhodovat o tom, které z dvanácti žen postoupí do dalšího dílu. Pořad bude uvádět populární moderátor Bořek Slezáček.

Pojem "reality television" se rozšířil po celém světě a pořady tohoto typu ihned obsadily první příčky sledovanosti ve všech zemích, kde se objevily na obrazovkách. Podle Charlese Peaka, generálního ředitele Czech On Line, a. s. (provozovatele VOLNÝ), je pro jeho společnost spolupráce s Óčkem ideální: "Průkopníky televizní reality show ve světě byly právě hudební televizní stanice. Jsme rádi, že se u nás této průkopnické role zhostila právě přední česká hudební televize Óčko."

Volný jako první přinesl na český trh celou řadu produktů pro běžné spotřebitele včetně připojení k internetu zdarma a emailu přes webové rozhraní. "VOLNÝ je v posledních letech jasný lídr v oblasti inovace českého internetu. Jsme rádi, že jsme se v zájmu tohoto revolučního mediálního počinu spojili právě s VOLNÝm," řekl Jiří Němeček, předseda představenstva Stanice O, a. s.

Kromě toho, že jde o první reality pořad v České republice, bude Vyvolená zároveň i prvním pořadem, který v sobě skutečně spojí různé typy médií. Diváci do něj budou moci zasahovat prostřednictvím Webu, SMS i MMS zpráv nebo klasického telefonu.

Portál Volný nabídne na svém webovém rozhraní celou řadu možností, včetně speciální stránky www.vyvolena.cz.

Vysílání soutěže končí 8. prosince tohoto roku a každá premiéra bude během týdne následována 3 reprízami.

Czech On Line

Článek ze dne 22. října 2003 - středa

Všechna firemní zařízení Android pod kontrolou
Aktuální články

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...