logo itpoint.cz

Volný rozšířil pokrytí na celou ČR

Společnost Czech On Line, jeden z největších tuzemských alternativních operátorů, provozovatel služby VOLNÝ, od 8.4. 2003 zprovoznila celorepublikové pokrytí pro vytáčený přístup k internetu. Celonárodní číslo 971 200 111 je nyní určeno všem klientům, kteří se připojují k internetu.

Společnost Czech On Line, jeden z největších tuzemských alternativních operátorů, provozovatel služby VOLNÝ, od 8.4. 2003 zprovoznila celorepublikové pokrytí pro vytáčený přístup k internetu.

VOLNÝ, největší český poskytovatel vytáčeného přístupu k internetu, rozšířil své pokrytí na celou republiku. Celonárodní číslo 971 200 111 je nyní určeno všem klientům, kteří se připojují k internetu. Konkrétně se jedná o 39 nových lokalit a jejich spádových oblastí, kde od dnešního dne mohou zákazníci používat pro přístup k celosvětové síti internet právě službu VOLNÝ.

Pro využití připojení stačí, když se zákazník zaregistruje na www.volny.cz nebo zavolá na zákaznické centrum VOLNÝ 246 000 333. Pro registraci je nutné zadat jméno a příjmení, datum narození, adresu a telefonní číslo. Zákazník získá zdarma emailovou adresu, prostor pro www stránky, prostor na webu pro vlastní fotoalbum a možnost členství ve VOLNÝ klub a s ním spojené výhody.

Seznam nových lokalit :

Benešov, Beroun, Blansko, Bruntál, Břeclav, Český Krumlov, Domažlice, Havlíčkův Brod, Hodonín, Chrudim, Jeseník, Jičín, Jilemnice, Jindřichův Hradec, Klatovy, Kopřivnice, Krnov, Kutná Hora, Louny, Mělník, Náchod, Nový Jičín, Nymburk, Pelhřimov, Prachatice, Rakovník, Rokycany, Strakonice, Rychnov nad Kněžnou, Svitavy, Šumperk, Tachov, Ústí nad Orlicí, Uherský Brod, Uherské Hradiště, Vyškov, Žďár nad Sázavou, Zábřeh, Žatec.

Czech On Line

Článek ze dne 9. dubna 2003 - středa