Volný to je bezpečný internet

Czech On Line, a. s., přední poskytovatel internetových služeb pod značkou Volný, si je vědom vzrůstajícího nebezpečí ze strany virů a hackerů při práci on-line. Jeden z nejlepších poskytovatelů e-mailových služeb Volný proto poskytuje uživatelům taková řešení, které zvýší bezpečnost i pohodlí. Novinkou je samoinstalační CD pro bezpečné připojení k internetu.

Czech On Line, a. s., přední poskytovatel internetových služeb pod značkou Volný, si je vědom vzrůstajícího nebezpečí ze strany virů a hackerů při práci on-line. Jeden z nejlepších poskytovatelů e-mailových služeb Volný proto poskytuje uživatelům taková řešení, které zvýší bezpečnost i pohodlí. Novinkou je samoinstalační CD pro bezpečné připojení k internetu.

"Letošní léto bylo celosvětově jedním z nejhorších v počtu a závažnosti virových útoků. Víme také, že každá 10. emailová zpráva obsahuje virus. Protože se situace rok od roku zhoršuje, připravili jsme jako první poskytovatel internetových služeb instalační CD "Bezpečný internet", které kompletně reaguje na tuto skutečnost. Instalační CD "Bezpečný internet" zjednoduší přístup k internetu a přitom umožní on-line práci s maximální možnou ochranou. A navíc našim uživatelům poskytne maximální pohodlí při využití služeb Volný.", říká Charles Peake, generální ředitel Czech On Line, a. s.

Pomocí CD Bezpečný internet si může kdokoliv vytvořit uživatelské konto pro připojení k internetu přes Volný a nastavit svůj počítač pro použití tohoto připojení. Ke svým standardním službám - neomezenému přístupu na internet vytáčeným připojením, e-mailové schránce (Volný mail), prostoru pro internetové stránky (Volný web hosting) a prostoru pro umístění fotografií na internetu (Volný album), zákazník získá možnost vyzkoušet, jak funguje antivirová a antispamová ochrana e?mailové schránky. Navíc je mu instalací CD na rok nastavena rozšířená kapacita schránky na 25MB. Za symbolickou cenu k tomu obdrží i bonus - kredit ve výši 200 Kč na volání přes hlasovou službu VOLBA 1020.

Také stávající uživatelé internetu připojeni přes Volný jsou automaticky chráněni firewallem, zařízením, které brání programům či osobám v přístupu na počítač při práci na internetu. Úroveň zabezpečení je u Volný dokonce nastavitelná na několik stupňů. Vzhledem k tomu, že počítače jsou nejvíc ohrožené právě při práci s e?mailem přes webové rozhraní, zavedl Volný zakódovanou neboli šifrovanou komunikaci SSL. K dalším nepříjemnostem patří v poslední době i zahlcování e?mailové schránky nevyžádanými zprávami (spamy). Proti tomuto jevu Volný zavedl účinný nástroj - antispamovou ochranu, kterou lze aktivovat u každé e?mailové schránky od Volný. A aby byla ochrana počítače úplná, mohou si zákazníci služeb Volný svoji e-mailovou schránku rozšířit o antivirovou ochranu, ať si zprávy stahují e-mailovým programem nebo si je prohlíží přes webové stránky.

Czech On Line

Článek ze dne 31. října 2003 - pátek

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...