logo itpoint.cz

Vycházejí Zlaté stránky Liberecký kraj 2003

Nové Zlaté stránky Liberecký kraj 2003 vycházejí v celkovém nákladu 149 000 výtisků. Distribuce probíhá od 30. prosince 2002 do 24. ledna 2003 na poštách Libereckého kraje, v prodejnách TELEPOINT partner a na pracovištích (transferových bodech) Českého Telecomu. V letošním vydání jsou již uváděna i telefonní čísla dalších operátorů - UPC, GTS a Aliatel.

Nové Zlaté stránky Liberecký kraj 2003 vycházejí v celkovém nákladu 149 000 výtisků. Distribuce probíhá od 30. prosince 2002 do 24. ledna 2003 na poštách Libereckého kraje, v prodejnách TELEPOINT partner a na pracovištích (transferových bodech) ČESKÉHO TELECOMU.

Zlaté stránky pro Liberecký kraj obsahují 752 stran, z toho 216 stran žluté oborové části seznamu. Je v nich zveřejněno 17 350 firem, podnikatelů a organizací v 913 rubrikách. Nejvíce firem svoji nabídku prezentuje v rubrikách: Stavební firmy, společnosti, Obaly, Hotely, Bižuterie a Automobily - náhradní díly.

Současně vycházejí i Místní Zlaté stránky Česká Lípa v nákladu 26 250 výtisků. Sběr starých seznamů je na všech výdejních místech zajištěn.

Novinkou v letošním vydání je přehled obcí s rozšířenou působností. V Barevných a Informačních stránkách je nejvýznamnější novinkou prezentace nových správních obvodů obcí s rozšířenou působností, kterou připravil MEDIATEL ve spolupráci s příslušnými odbory Ministerstva vnitra České republiky. Uživatelé v nich najdou přehledné informace o nových správních obvodech a spojení na příslušné úřady. Zájemci se mohou ve Zlatých stránkách seznámit také s tím, jaké záležitosti lze na nových úřadech po 1. lednu 2003 vyřizovat. K dispozici jsou i barevné mapy nových správních obvodů.

V Informačních stránkách jsou uvedeny podrobné informace o operátorech pevných i mobilních sítí v České republice a poskytovaných službách, o cenových programech ČESKÉHO TELECOMU. Je zde také aktuální přehled krajských úřadů a institucí.

Letošní Zlaté stránky pro Liberecký kraj uvádějí kromě telefonních čísel ČESKÉHO TELECOMU i telefonní čísla dalších operátorů (UPC, GTS a Aliatel). V bílé firemní abecední části vzrostl počet zvýrazněných záznamů, více firem uvádí svá loga a rozšířené informace o své nabídce, včetně odkazů na inzerát ve žluté části. V Barevných stránkách najdete vedle mapy s vyznačením nových správních obvodů obcí s rozšířenou působností i informace o vybraných městech kraje, zajímavosti z kultury a historie Libereckého kraje.

Stále více firem využívá možnosti zveřejnit své www a e-mailové adresy ve žluté oborové části seznamu, a tím je automaticky uvést i ve Zlatých stránkách OnLine na internetu (www.zlatestranky.cz), kde je možné je přímo otevřít. Návštěvnost našich internetových stránek dosahuje 600 000 vyžádaných stran za měsíc.

Distribuce Zlatých stránek a Místních Zlatých stránek v Libereckém kraji

Od 30. prosince 2002 do 24. ledna 2003 si mohou uživatelé telefonní sítě v Libereckém kraji vyzvednout nové Zlaté stránky zdarma, a to na základě odběrního lístku, který obdrželi v listopadu 2002. Odběrní lístek byl distribuován poštou spolu s vyúčtováním telekomunikačních služeb za uplynulé období. Seznamy jsou vydávány na poštách, v prodejnách TELEPOINT partner a na pracovištích (transferových bodech) ČESKÉHO TELECOMU. Seznam výdejních míst najdou uživatelé telefonních seznamů na odběrním lístku.

Zlaté stránky Počet výtisků Distribuce
Liberecký kraj 149 000 30.12. 2002 – 24.1. 2003
Místní Zlaté stránky Počet výtisků Distribuce
Česká Lípa 26 250 30.12. 2002 – 24.1. 2003

 www.mediatel.cz

Článek ze dne 6. ledna 2003 - pondělí