logo itpoint.cz

Výrazně levněji si pořídíte pevnou linku až konce prosince

Až do konce roku mohou zákazníci Českého Telecomu a.s., získat pevnou linku se slevou téměř 60 %. Za zavedení pevné linky dnes zákazník zaplatí pouze 1 500,- Kč čímž ušetří 2 000,- Kč (běžná cena za zřízení telefonní linky je 3 500,- Kč) ...

Až do konce roku mohou zákazníci Českého Telecomu a.s., získat pevnou linku se slevou téměř 60 %.

Za zavedení pevné linky dnes zákazník zaplatí pouze 1 500,- Kč čímž ušetří 2 000,- Kč (běžná cena za zřízení telefonní linky je 3 500,- Kč). Součástí telefonní stanice zřízené v rámci akce jsou automaticky komfortní služby k hovorům Memobox Plus, Čekající hovor a Malá konference, využívat lze samozřejmě řadu dalších služeb.

Zákazníci, kteří mají zájem také o telefonní přístroj, uvítají možnost získat jej rovněž se značnou slevou, a to v rámci některého ze zvýhodněných balíčků, které jsou součástí uvedené speciální akce. Koupí celého balíčku získá zákazník levně nejen pevnou linku, ale za bezkonkurenční cenu i telefonní přístroj.

O výhodné zřízení pevné telefonní linky lze požádat až do 31.prosince 2003.

Programů k telefonní lince nabízí Český Telecom několik, a tak mají zákazníci z čeho vybírat. K nejoblíbenějším programům patří Telefon 120 a Telefon 240, které mimo jiné obsahují volné (do dalšího měsíce převoditelné) minuty, službu PřáTelé (volání na 5 čísel se slevou 10%) a hovorné již od 0,60 Kč za minutu (cena bez DPH).

Český Telecom

Článek ze dne 2. prosince 2003 - úterý