Vysokorychlostní internet Karneval navyšuje rychlost

Karneval, nové obchodní jméno spojených operátorů kabelové televize TESmedia a Intercable CZ, od 1. října navyšuje rychlost současného tarifu internetu pro domácnosti na 600/150 kbps a to z původních 200/100 kbps. Rychlost je garantovaná a Karneval navíc umožňuje vrácení peněz po dobu 30 dnů od instalace bez udání důvodů.

Karneval, nové obchodní jméno spojených operátorů kabelové televize TESmedia a Intercable CZ, od 1. října navyšuje rychlost současného tarifu internetu pro domácnosti na 600/150 kbps a to z původních 200/100 kbps. Rychlost je garantovaná a Karneval navíc umožňuje vrácení peněz po dobu 30 dnů od instalace bez udání důvodů.

Zákazníci si navíc mohou pořídit nový multimediální počítač za dotovanou cenu 10.990,-Kč.

Současná cena vysokorychlostního internetu Karneval pro domácnosti

Název služby Nová rychlost kbps cena prostor pro e-mail a WEB
TURBO (pro domácnosti) 600 / 150 1.199,- Kč * 10 MB + 30 MB, 2 pevné neveřejné adresy

* Lze také pořídit za 999,- Kč v rámci zvýhodněného tarifu Turbo plus, který je kombinovaný s televizní programovou nabídkou KOMPLET (základní programová nabídka), která stojí 449,- Kč. Zákazník tak na balíčku internet/televize ušetří 200 Kč měsíčně, cena Turbo plus tak činí 1 448,- Kč.

Zvyšuje se i měsíční datový limit, po jehož přečerpání je společnost oprávněna snížit přístupovou rychlost na 64/32 kbps, zákazník je však stále připojen. Tento limit se zvýší z 5 GB na 20 GB. "Jeho účelem je ochrana před zneužíváním tohoto tarifu komerčními subjekty," upřesnil Marcel Procházka, ředitel telekomunikačních služeb Karneval Media.

"Základní rychlost připojení pro domácnosti je 600/150 kbps, to je více než 10x rychlejší připojení, než po telefonní lince! Narozdíl od ADSL jsou deklarované rychlosti vysokorychlostního internetu sítě Karneval garantované. S rostoucím počtem zákazníků zůstává rychlost stabilní. "Zákazníci si tak opravdu mohou užít výhod vysokorychlostního internetu. Mohou třeba sledovat přes internet video, těšit se z kvalitního poslechu stovek on-line rádiových stanic, hrát síťové hry či rychle stahovat stovky megabitů dat," dodal Dušan Jelínek, obchodní a marketingový ředitel Karneval Media.

Na začátku roku oznámený plán rozšíření sítě pro poskytováni služeb vysokorychlostního internetu bude dodržen. Do konce tohoto roku bude tato moderní služba k dispozici ve více než 180 tisíc domácnostech. Na podzim bude připravena síť v Brně, Ostravě, Mostě a Zlíně. Příští rok bude vysokorychlostní internet dostupný také v Plzni, Chomutově a Ústí nad Labem. V příštím roce se počet domácností připojených na internet zdvojnásobí na 300 tisíc domácností.

Karneval

Článek ze dne 2. října 2003 - čtvrtek

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

Moderní trendy a zapojení ICT technologi...

Ještě dokonalejší vzdálená správa koncov...

Benefice ArtForum ICZ pomáhá projektu Mů...

V INVENTI pracuje 25 procent žen - dvojn...

SAS Visual Analytics v cloudu za zvýhodn...

Prestižní evropská cena za rozvoj cloudo...

RAD Studio 10.2 s podporou Linuxu

Digitalizace a Průmysl 4.0 v praxi

ČTÚ vyhlásil aukci kmitočtů v pásmu 3,7 ...

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...