Vysokorychlostní připojení k internetu pro 30 uživatelů - zdarma na 1 rok

Třicet českých uživatelů Internetu bude mít širokopásmové připojení k Internetu po celý rok zdarma a to coby vítězové nové soutěže nazvané "Miluju Internet". Soutěž je pořádána Tiscali, vedoucí internetovou společností v České republice.

Třicet českých uživatelů Internetu bude mít širokopásmové připojení k Internetu po celý rok zdarma a to coby vítězové nové soutěže nazvané "Miluju Internet". Soutěž je pořádána Tiscali, vedoucí internetovou společností v České republice.

Pro účast v soutěži je nezbytná registrace na stránkách milujuinternet.tiscali.cz a strávení alespoň 20 hodin na Internetu prostřednictvím služby vytáčeného připojení k Internetu zdarma od společnosti Tiscali a to v průběhu jednoho měsíce (října, listopadu, prosince) roku 2003. Ti, kteří tak učiní, budou následně společností Tiscali kontaktováni a vyzváni, aby splnili jednoduchý úkol. V každém soutěžním měsíci bude vybráno 10 výherců, kteří budou odměněni rokem využívání služby Tiscali ADSL Prima 512/128 včetně samoinstalačního balíčku zdarma.

Vítězové z míst, kde není ADSL dostupné, získají alternativní širokopásmové připojení k Internetu od Tiscali po dobu jednoho roku zdarma.

"Pro kteréhokoliv uživatele Internetu, jež často využívá vytáčené připojení, je tato soutěž jedinečným způsobem jak proměnit čas strávený on-line v možnost vyhrát širokopásmové připojení po dobu jednoho roku zdarma", poznamenává Matthew Barrett, ředitel oddělení Business-to-Consumer společnosti Tiscali. "A každý, kdo již nyní miluje Internet, si jej se širokopásmovým připojením zamiluje ještě více."

Tiscali ADSL Prima poskytuje uživatelům neomezené připojení k Internetu o přenosových rychlostech 512/128 kb/s. Samoinstalační balíček Tiscali ADSL Prima obsahuje Tiscali ADSL USB modem, rozbočovač, instalační CD, kabely a manuály. Uživatelé rovněž získají dynamickou IP adresu, 20 MB místa na webu, e-mailovou schránku o velikosti 20 MB, 10 e-mailových aliasů a 5 podúčtů plus plnou škálu služeb Tiscali 10.0.

Miluju Internet

Článek ze dne 30. září 2003 - úterý

Zbrusu nová vzdálená správa pro Linux
Aktuální články

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...

Chytré IT tendry na TSK Praha pro předem...

Soutěž ČRA IoT Hackathon hledá nejlepší ...

Akreditační partnerský program Veeam zje...