Web Eurotelu od ET NETERY získal ocenění BestWeb 2003

Hlavní internetové stránky společnosti Eurotel získaly ocenění BestWeb 2003 za 2. místo soutěže WebTop100. Stránky vytvořila a spravuje společnost ET NETERA, která patří mezi přední české dodavatele ucelených e-business řešení. Pomáhá klientům využívat moderní informační technologie se zaměřením na využití internetových a mobilních technologií v oblastech prezentace firem a značek na internetu, zlepšování služeb firem jejich zákazníkům, vnitrofiremní komunikace ...

Projekt WebTop100 ( www.webtop100.cz ) již třetím rokem sestavuje žebříček nejlepších webových prezentací nejvýznamnějších českých firem. Hodnotí se obsah, struktura, marketingový přínos, grafické zpracování, technologické řešení a kreativita. Projekt připravuje First Tuesday CZ, Internet Info a Časopis Ebiz. ve spolupráci s hlavním partnerem - Asociace.BIZ. Cílem projektu WebTop100 je podpořit rozvoj kvalitních internetových prezentací středně velkých a velkých firem. K tomu slouží i vzdělávací část v podobě semináře, který se bude věnovat právě problematice firemních webů. Seminář se uskuteční 25.9. 2003. Jedním z přednášejících bude i technický ředitel firmy ET NETERA s.r.o. Ing. Václav Bittner. Hovořit bude o technologický řešeních.

Ocenění BestWeb2003 letos získaly internetové prezentace Českého Telecomu, Eurotelu a T-mobilu.

Web Eurotelu vytvořila společnost ET NETERA a spravuje jej již čtvrtým rokem. "Umístění v této prestižní soutěži je oceněním pracovního úsilí mnoha lidí na obou stranách. Jsme velmi rádi, že se znovu potvrdila kvalita naší úspěšné a dlouhodobé spolupráce," řekl Martin Černohorský, výkonný ředitel firmy ET NETERA s.r.o. "Mohu jedině souhlasit. Spolupráce s firmou Et netera přináší ty nejlepší výsledky. Umístění v soutěži WebTop100 je toho dalším dokladem," dodal Ondřej Vích, Interactive Media Supervizor společnosti Eurotel Praha, spol. s r.o..

ET NETERA s.r.o. patří mezi přední české dodavatele ucelených e-business řešení. Pomáhá klientům využívat moderní informační technologie v podnikání pro získání konkurenční výhody. Dodávané služby a produkty se zaměřují na využití internetových a mobilních technologií v oblastech prezentace firem a značek na internetu, zlepšování služeb firem jejich zákazníkům, vnitrofiremní komunikace, spolupráce, zefektivňování administrativy a firemních procesů. Zahrnují analýzy, návrhy řešení, vývoj aplikací a kreativní práce (webdesign, multimedia).

Mezi klienty společnosti patří Eurotel, Siemens, Scania, Annonce, Staropramen a další. Společnost je certifikovaný partner společností HP, Tridion, IBM, Sun Microsystems a Oracle, členem APEK, Britské a Americké obchodní komory a zakládajícím členem Asociace.BIZ.

ET NETERA

Článek ze dne 5. září 2003 - pátek

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Aktuální články

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...