logo itpoint.cz

Wood Company opět využívá služeb Českého Telecomu

Poté, co společnost Wood & Company Financial Services vyzkoušela hlasové služby jednoho z alternativních operátorů, rozhodla se opět pro Český Telecom. Během krátké doby jde o dalšího z významných zákazníků, který se vrací k největšímu českému operátorovi.

Poté, co společnost Wood & Company Financial Services vyzkoušela hlasové služby jednoho z alternativních operátorů, rozhodla se opět pro ČESKÝ TELECOM. Během krátké doby jde o dalšího z významných zákazníků, který se vrací k největšímu českému operátorovi.

"ČESKÝ TELECOM nám nabídl velmi výhodný poměr kvality a ceny a přesvědčil nás, že se o naše záležitosti dobře postará," komentoval rozhodnutí Jan Sýkora, generální ředitel Wood & Company Financial Services. "Zároveň očekáváme, že jako náš operátor bude ČESKÝ TELECOM přicházet proaktivně s novými službami, které nám umožní dostat z telekomunikačních technologií co největší hodnotu," doplnil Jan Sýkora.

Mezi služby poskytované ČESKÝM TELECOMEM tomuto zákazníkovi patří pronájem telekomunikačních okruhů, Frame Relay a hlasové služby.

"Rozšíření spolupráce s tímto významným zákazníkem považuji za další úspěch naší obchodní politiky," uvedl Kamil Čermák, výkonný ředitel ČESKÉHO TELECOMU pro korporátní klienty, a zdůraznil, že Wood & Company jako přední makléřská a poradenská společnost má na telekomunikační služby obzvlášť vysoké nároky, protože její podnikání do značné míry na spolehlivém, rychlém a kvalitním přenosu informací závisí.

Služba FRAME RELAY nabízí výkonný, spolehlivý a finančně výhodný způsob propojování vzdálených sítí LAN. Je obzvláště vhodná pro aplikace, které vyžadují krátkou dobu odezvy, nebo přenášení velkých objemů dat za nepřetržitého dohledu nad sítí.

 www.telecom.cz

Článek ze dne 31. ledna 2003 - pátek