logo itpoint.cz

www.c - přenosný záchodek s možnoistí surfování v síti sítí

Firma Microsoft vyvíjí přenosný záchod, který dovolí uživatelům při jeho použití surfovat po internetu ! Záchod (iLoo neboli www.c) má na úrovni sedadla klávesnici a plasmovou obrazovku a za záchodem jsou skryté stereoreproduktory. Záchod je připojen na broadbandové spojení prostřednictvím antény na střeše. Microsoft vyjednává s výrobci toaletního papíru s tím, že mají tisknout jména žádoucích internetových stránek na jeho jednotlivé listy.

Firma Microsoft vyvíjí podle britské Press Association přenosný záchod, který dovolí uživatelům při jeho použití surfovat po internetu. Záchod (iLoo neboli www.c) má na úrovni sedadla klávesnici a plasmovou obrazovku a za záchodem jsou skryté stereoreproduktory. Záchod je připojen na broadbandové spojení prostřednictvím antény na střeše. Microsoft vyjednává s výrobci toaletního papíru s tím, že mají tisknout jména žádoucích internetových stránek na jeho jednotlivé listy.

 www.c Internetový přenosný záchod má být poprvé vyzkoušen během letních hudebních festivalů v Británii.

Firma Microsoft si je dobře vědoma, jak dlouho lidi na těchto festivalech stojí frontu na záchod, a tak plánuje ještě vedle záchodů zpřístupnit čekatelům počítačovou stanici, aby si lidé ve frontě mohli mezitím posílat emaily.

Tracy Blacherová z firmy Microsoft konstatovala: "Internet je natolik nyní součástí každodenního života, že surfování na záchodě bylo jen dalším přirozeným krokem."

Další info ZDE

Britské listy

Pozn. : Neberte tuto zprávu příliš vážně, je to tzv. hoax, který obletěl už půl světa. Že by to bylo myšleno vážně, o tom asi malý a měkký marketing Micro-softu nic neví, nicméně tuto "zprávu" prozatím nepopřel ...

Článek ze dne 12. května 2003 - pondělí