logo itpoint.cz

Zájem o služby intranetu veřejné správy roste

Již více než 350 subjektů veřejné správy - obcí, měst a dalších uzavřelo tzv. prováděcí smlouvy se společností Český Telecom na poskytování komunikačních služeb Intranetu veřejné správy ...

Již více než 350 subjektů veřejné správy - obcí, měst a dalších uzavřelo tzv. prováděcí smlouvy se společností Český Telecom na poskytování komunikačních služeb Intranetu veřejné správy.

Velký zájem je zejména o Business platinum combi (BPC) - výhodný cenový plán pro hlasovou komunikaci, který společnost připravila speciálně pro veřejnou správu.

Jde o systém slev (v průměru o 20 %) na všechna místní, meziměstská a mezinárodní volání. Slevy jsou poskytovány ve více kombinacích dle měsíčního objemu volání a výběru zákazníka. Mezi další služby, o které je zájem, patří mj. Datová virtuální privátní síť. Umožňuje připojeným uživatelům z řad veřejné správy bezpečný, rychlý a jednoduchý přístup k požadovaným datům, datovou komunikaci mezi sebou i s veřejností. Součástí služby je rovněž možnost přístupu k Internetu.

Bližší informace o těchto službách i obchodních podmínkách, za kterých je lze získat, jsou umístěny na speciálních internetových stránkách Českého Telecomu, věnovaných pouze problematice Intranetu veřejné správy – www.telecom.cz/ivs

Český Telecom

Článek ze dne 4. června 2003 - středa