Zjednodušení postupu reklamace služeb ADSL

Společnost Czech On Line se rozhodla řešit neuspokojivý stav reklamačního řízení snížené kvality služby ADSL přes Český Telecom. Každý náš zákazník, který bude mít problémy se sníženou kvalitou ADSL připojení a nahlásí reklamaci služby, získá automaticky poměrnou část zaplaceného měsíčního paušálu ...

Společnost Czech On Line, a. s., přední poskytovatel připojení k internetu Volný, se rozhodla řešit neuspokojivý stav reklamačního řízení snížené kvality služby ADSL přes Český Telecom.

"Vzhledem k ojedinělým, ale přesto nepříjemným problémům s kvalitou připojení přes technologii ADSL, jsme se rozhodli zákazníkům zjednodušit postup reklamačního řízení s Českým Telecomem," říká Jeroným Procházka, produktový manažer služby Volný ADSL.

Každý náš zákazník, který bude mít problémy se sníženou kvalitou ADSL připojení a nahlásí reklamaci služby, získá automaticky od Volný poměrnou část zaplaceného měsíčního paušálu. Toto řešení bude uplatňováno okamžitě po nahlášení problémů, bez zbytečného zdržování s prošetřováním na straně Českého Telecomu. V případě, že reklamace nebude dodatečně Českým Telecomem uznána, bude zákazníkovi původní částka zúčtována podle původního plnění.

"Od tohoto řešení si slibujeme zrychlení procesu reklamace na straně Českého Telecomu. Znamená vstřícný krok k našim zákazníkům, kteří jsou nespokojeni s kvalitou připojení ADSL, technologicky poskytovaného Českým Telecomem," dodává Procházka.

V České republice je provozování služby ADSL pořád plně v rukách Českého Telecomu. Kvůli tomu nemůže Czech On Line ani jiní alternativní operátoři službu jakkoliv měnit, nastavovat a tedy určovat její kvalitu. Současný stav vyřeší jedině nastavení rovných pravidel pro všechny hráče na trhu. Uplatňovaný velkoobchodní model se zatím neosvědčuje, a proto zbývá už jen propojovací smlouva, o níž Czech On Line intenzivně jedná s Českým Telecomem, potažmo s ČTÚ, popř. LLU (Local Loop Unbundling, tedy pronájem místní smyčky).

COL

Článek ze dne 3. října 2003 - pátek

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Aktuální články

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...

Efektivnější ochrana firemních sítí a e-...

Eplan a Rittal představují možnosti vývo...

Nová verze podnikové automatizační platf...

Efektivní výroba KOVONA SYSTEM s podporo...

Mobilní data nejsou v Česku drahá, v Pol...

Změny smluv na dálku lze do 14 dnů odvol...

Snadná správa uživatelských práv v Micro...

WiFi router Turris Omnia na veletrhu CeB...

Profesionální displeje Panasonic se záru...