logo itpoint.cz

Zkuste vymyslet slogan pro příští ročník měsíce Internetu

Každý z minulých šesti ročníků projektu Březen - měsíc Internetu byl svázán s určitým sloganem. Tentokrát se může stát autorem ústředního hesla měsíce Internetu v roce 2004 kdokoli, kdo se zúčastní soutěže vyhlášené sdružením BMI. Autor vítězného návrhu bude odměněn částkou 5000 korun ...

Každý z minulých šesti ročníků projektu Březen - měsíc Internetu byl svázán s určitým sloganem. Tentokrát se může stát autorem ústředního hesla měsíce Internetu v roce 2004 kdokoli, kdo se zúčastní soutěže vyhlášené sdružením BMI.

Například letos proběhl měsíc Internetu pod heslem Internet bez bariér, předloni Internet JE pro každého, v roce 1999 Internet je vším, čím chcete, aby byl. Kompletní přehled sloganů spolu s dalšími informacemi o soutěži je na stránkách www.brezen.cz. Uzávěrka pro předložení soutěžního návrhu je 30. září.

Autor vítězného návrhu bude odměněn částkou 5000 korun a pozvánkou na všechny akce 7. ročníku Března - měsíce Internetu.

Půjde například o dětskou konferenci Junior Internet, konferenci INSPO 2004 - Internet a informační systémy pro osoby se specifickými potřebami, Internet do škol - a co s ním? nebo konferenci ISSS - Internet ve státní správě a samosprávě, pořádanou v Hradci Králové, a zahajovací nebo závěrečný večírek.

BMI

Článek ze dne 3. září 2003 - středa

M-Files - Document Management System