logo itpoint.cz

Zlaté stránky Brno a okolí a Zlaté stránky Jihomoravský kraj

Zlaté stránky pro Brno a okolí 2003-2004, jejichž vydavatelem je Český Telecom, a.s., a Mediatel, spol s r. o., vycházejí v celkovém nákladu 205 800 výtisků. Současně s nimi vycházejí i Zlaté stránky pro Vysočinu, Jihomoravský kraj a Zlínský kraj. Celkový náklad pro všechny jihomoravské seznamy je 716 400 výtisků. Distribuce jihomoravských seznamů včetně Brna a okolí proběhne ve stejném termínu - od úterý 21. října do pátku 14. listopadu 2003 - celkem na 690 místech.

Zlaté stránky pro Brno a okolí 2003-2004, jejichž vydavatelem je Český Telecom, a.s., a Mediatel, spol s r. o., vycházejí v celkovém nákladu 205 800 výtisků. Současně s nimi vycházejí i Zlaté stránky pro Vysočinu, Jihomoravský kraj a Zlínský kraj. Celkový náklad pro všechny jihomoravské seznamy je 716 400 výtisků. Distribuce jihomoravských seznamů včetně Brna a okolí proběhne ve stejném termínu - od úterý 21. října do pátku 14. listopadu 2003 - celkem na 690 místech. Po skončení hlavní distribuce je výdej celoročně zajištěn na 19 místech.

Zlaté stránky pro brněnské uživatele jsou připraveny ve výdejních stáncích na 12 frekventovaných místech, která jsou uvedena na odběrním lístku. Dále jsou k dispozici na dalších 71 místech - poštách a prodejnách TELEPOINT Partner. Seznam lze vyměnit i v regionální kanceláři MEDIATELU v Brně, Dřevařská 11.

Zlaté stránky pro Brno a okolí obsahují 1 056 stran. Ve žluté oborové části seznamu je zveřejněno 19 800 firem, podnikatelů a organizací v 1 000 rubrikách.

V novém vydání Zlatých stránek se poprvé objevují nové barvy - vedle červené i modrá a zelená, které pomáhají inzerentům zvýraznit jejich nabídku zboží a služeb.

Novinkou brněnských seznamů je též restaurační průvodce pro Brno a okolí Jíst & Pít, který je součástí Barevných stránek. Přehled gastronomických podniků je doplněn mapou a podrobným rejstříkem s třemi možnostmi výběru restaurace.

Další novinkou v Bílých stránkách je malý trojúhelníček u čísla stanice, jejíž uživatel si nepřeje, aby jeho osobní data uveřejněná v seznamu byla používána pro účely přímého marketingu.

V Bílých stránkách jsou uvedena i telefonní čísla GTS, Aliatelu, Contactelu a dalších operátorů. Letos je v nich zveřejněno i 431 www adres a 375 emailových adres. Uživatel nalezne v seznamu i sekci www stránky.

Zlaté stránky pro Jihomoravský kraj 2003-2004 (bez Brna a okolí) vycházejí v celkovém nákladu 184 600 výtisků (severní část - 76 500, jižní část 108 100). Distribuce probíhá na 76 výdejních místech pro severní část a 157 výdejních místech pro jižní část, která jsou uvedena na odběrním lístku. Dále jsou k dostání v 8 prodejnách TELEPOINT Partner Jihomoravského kraje a lze vyměnit i v regionální kanceláři MEDIATELU v Brně.

V Bílých stránkách jsou uvedena i telefonní čísla GTS, Aliatelu, Contactelu a dalších operátorů. V Bílých stránkách je letos zveřejněno i 647 www adres a 749 emailových adres. Uživatel v seznamu nalezne i samostatnou sekci www stránky.

Vzhledem ke zrušení uzlových telefonních obvodů (UTO) není již abecední bílá část rozdělena podle území dřívějších UTO. Všechny bytové stanice i stanice organizací jsou řazeny abecedně v rámci území, pro které jsou seznamy vydávány.

Zlaté stránky pro Jihomoravský kraj obsahují celkem 1 576 stran (688 sever, 788 jih). Ve žluté oborové části seznamu je zveřejněno 34 300 firem, podnikatelů a organizací v 987 rubrikách. Žlutá oborová část ZS pro Jihomoravský kraj je společná s Vysočinou.

Součástí Barevných stránek jihomoravských seznamů (kromě Brna) je letos poprvé také přehled hlavních nákupních center. Současně s jihomoravskými seznamy vycházejí Místní Zlaté stránky pro okresy Břeclav, Hodonín a Znojmo.

Zlaté stránky pro Vysočinu vycházejí v nákladu 149 500 výtisků. Spolu s nimi začíná distribuce Místních Zlatých stránek pro okresy Třebíč, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod a Pelhřimov. Zlaté stránky pro Zlínský kraj vycházejí v nákladu 176 500 výtisků. Místní Zlaté stránky vycházejí pro okresy Kroměříž, Uherské Hradiště a Vsetín. Celkový počet Místních Zlatých stránek pro všechny jihomoravské kraje činí 328 000 výtisků. Sběr starých seznamů je zajištěn na výdejních místech.

Mediatel

Článek ze dne 20. října 2003 - pondělí