logo itpoint.cz

Zlaté stránky pro kraj Vysočina

Telefonní seznam Zlaté stránky pro Vysočinu, jehož vydavatelem je Český Telecom, a.s., a Mediatel, spol s r. o., vychází v celkovém nákladu 149 500 výtisků. Distribuce probíhá od 21. října 2003 do 14. listopadu 2003 na 213 výdejních místech, která jsou uvedena na odběrním lístku ...

Telefonní seznam Zlaté stránky pro Vysočinu, jehož vydavatelem je Český Telecom, a.s., a Mediatel, spol s r. o., vychází v celkovém nákladu 149 500 výtisků. Distribuce probíhá od 21. října 2003 do 14. listopadu 2003 na 213 výdejních místech, která jsou uvedena na odběrním lístku. Dále je lze vyzvedávat v 6 prodejnách TELEPOINT Partner Třebíči, Moravských Budějovicích, Žďáru nad Sázavou, Havlíčkově Brodě, Pelhřimově a Humpolci.

Zlaté stránky pro kraj Vysočina obsahují celkem 932 stran. Ve žluté oborové části seznamu je zveřejněno 34 300 firem, podnikatelů a organizací v 987 rubrikách. Žlutá oborová část je společná s Jihomoravským krajem.

V novém vydání Zlatých stránek se poprvé objevují nové barvy - vedle červené i modrá a zelená, které pomáhají inzerentům zvýraznit jejich nabídku zboží a služeb.

Další novinkou v Bílých stránkách je malý trojúhelníček u čísla stanice, jejíž uživatel si nepřeje, aby jeho osobní data uveřejněná v seznamu byla používána pro účely přímého marketingu.

Vzhledem ke zrušení uzlových telefonních obvodů (UTO) není již abecední bílá část rozdělena podle území dřívějších UTO. Všechny bytové stanice i stanice organizací jsou řazeny abecedně v rámci území, pro které jsou seznamy vydávány.

V Bílých stránkách jsou uvedena i telefonní čísla GTS, Aliatelu, Contactelu a dalších operátorů. Je v nich zveřejněno i 339 www adres a 428 emailových adres. Uživatel zde nalezne i samostatnou sekci www stránky a Zelené linky.

Současně s velkými seznamy ve Zlínském kraji vycházejí i Místní Zlaté stránky pro Třebíč, Žďár nad Sázavou, Havlíčkův Brod a Pelhřimov. Celkový počet Místních Zlatých stránek pro všechny jihomoravské kraje činí 328 000 výtisků.

Ve stejné době začíná také distribuce Zlatých stránek pro kraje Zlínský, Jihomoravský a Brno a okolí. Ve všech jihomoravských krajích je k dispozici celkem 690 výdejních míst. Po skončení hlavní distribuční kampaně je možné celoročně vyzvedávat Zlaté stránky na 19 místech. Sběr starých seznamů je zajištěn na výdejních místech.

Mediatel

Článek ze dne 20. října 2003 - pondělí