logo itpoint.cz

Zlaté stránky Středočeský kraj

Zlaté stránky pro Středočeský kraj obsahují 2 056 stran, z toho 440 stran žluté oborové části seznamu. Je v nich zveřejněno 38 182 firem, podnikatelů a organizací v 999 rubrikách. Nejvíce firem svoji nabídku prezentuje v rubrikách: Stavební firmy, společnosti, Cestovní kanceláře a agentury, Obaly, Realitní kanceláře, Hotely.

Zlaté stránky Středočeský kraj 2003-2004 vycházejí v celkovém nákladu 310 000 výtisků (západní část 145 000, východní část 165 000). Distribuce probíhá od 23. července 2003 do 21. srpna 2003 na poštách Středočeského kraje, v prodejnách Telepoint partner a na pracovišti Českého Telecomu v Praze 3, Fibichově ulici 21. Zlaté stránky pro Středočeský kraj obsahují 2 056 stran, z toho 440 stran žluté oborové části seznamu. Je v nich zveřejněno 38 182 firem, podnikatelů a organizací v 999 rubrikách. Nejvíce firem svoji nabídku prezentuje v rubrikách: Stavební firmy, společnosti, Cestovní kanceláře a agentury, Obaly, Realitní kanceláře, Hotely. Současně vycházejí i Místní Zlaté stránky Kutná Hora (24 300 výtisků), Benešov (27 300 výtisků), Kolín (30 300 výtisků), Mělník (32 300 výtisků), Příbram (31 300 výtisků), Nymburk (25 300 výtisků), Rakovník (16 500 výtisků), Kladno (46 300 výtisků) - celkový náklad 233 600 výtisků. Pro okresy Beroun a Mladá Boleslav vyjdou MZS v říjnu 2003. Sběr starých seznamů je zajištěn na výdejních místech.

Zlaté stránky po povodních v roce 2002
Příprava letošních Zlatých stránek pro Středočeský kraj i Místních Zlatých stránek pro jednotlivé oblasti středních Čech probíhala ve výjimečných podmínkách, kdy byla řada velkých i malých firem i živnostníků postižena loňskými povodněmi. Řada firem i podnikatelů využila tzv. povodňové slevové programy, které jim Mediatel nabídl, aby usnadnil jejich situaci a aby jméno jejich společností, firem a provozoven nezmizelo z povědomí zákazníků. Zvláště poté, co byli mnozí nuceni změnit adresu či místo podnikání.

Další nové seznamy již v září a říjnu
Po středočeských seznamech se připravuje v nejbližším období výroba a distribuce Zlatých stránek pro Prahu 2003-2004. S jejich distribucí počítáme na začátku září 2003. Po nich budou v polovině září 2003 následovat Zlaté stránky pro Pardubický kraj a Zlaté stránky pro Královéhradecký kraj. V druhé polovině října 2003 připravujeme distribuci Zlatých stránek pro kraje Vysočina, Jihomoravský, Zlínský a Brno a okolí.

Novinky v letošním vydání:
Přehled správních obvodů obcí s rozšířenou působností
V Barevných a Informačních stránkách je nejvýznamnější novinkou prezentace nových správních obvodů obcí s rozšířenou působností, které připravil Mediatel ve spolupráci s příslušným odborem pro reformu veřejné správy Ministerstva vnitra České republiky. Uživatelé v nich najdou přehledné informace o nových správních obvodech a spojení na příslušné úřady. Zájemci se mohou seznámit také s tím, jaké záležitosti lze na nových úřadech vyřizovat. K dispozici jsou i barevné mapy nových obvodů. Širší informace jsou publikovány též na internetových Zlatých stránkách OnLine - www.zlatestranky.cz.

Nové barvy v inzerátech
Vedle již zavedené červené barvy firmy využily možností použít ve svých inzerátech i modrou a zelenou barvu. Nové barevné možnosti využívají i firmy a podnikatelé, které uvedené odstíny požívají jako firemní barvy.

Nákupní centra
Vzrůstající oblibu nakupování v nákupních a komerčních zónách a ve velkých nákupních centrech od letošního roku výrazně odrážejí i informace o Nákupních centrech v Barevných stránkách. Zlaté stránky tak významně rozšiřují informační služby pro uživatele telefonních seznamů.

Další produkty společnosti Mediatel
I letos přichází Mediatel s aktualizovanou verzí telefonního seznamu Bílé stránky na CD-ROM. Cena CD je 395 Kč a lze na něm nalézt všechna telefonní čísla uvedená v Bílých stránkách jednotlivých telefonních seznamů z celé ČR. Již třetí vydání adresáře vládních institucí, státní správy a dalších organizací Vládní listy 2003 zahrnuje změny po loňských parlamentních, senátních a komunálních volbách včetně podrobných údajů o 205 obcích s rozšířenou působností. Vládní listy vyšly koncem ledna 2003. Jsou k dispozici jak v tištěné, tak v elektronické podobě na CD-ROM. Cena tištěného seznamu je 420 Kč, CD-ROM 976 Kč; komplet kniha a CD-ROM 1 220 Kč. Dalším produktem, který vyšel v prosinci 2002, je již 5. vydání seznamu léků distribuovaných na území ČR - MEDI stránky 2003. V MEDI stránkách je také přehled výrobců a dodavatelů zařízení a techniky pro zdravotnická zařízení, adresy a kontakty na důležité zdravotnické instituce a organizace. Zvyšující se zájem o sféru elektronických médií a obchodování se letos projevil i v novém vydání (již druhém) seznamu Pro Business 2003. Je zaměřen na výrobky a služby spojené s provozem kanceláře. Pro Business 2003 byl v počtu 40 000 kusů zdarma distribuován počátkem letošního roku vybraným firmám. V blízké době představí Mediatel změny v internetovém telefonním seznamu firem v ČR www.zlatestranky.cz. Bude zdokonaleno vyhledávání firem, které se prezentují ve žluté části Zlatých stránek a bude doplněn o fulltextové vyhledávání pomocí klíčových slov. Jednotlivé firmy budou mít možnost aktuálních změn ve svých údajích.

Distribuce Zlatých stránek a Místních Zlatých stránek ve Středočeském kraji
Od 23. července 2003 do 22. srpna 2003 si mohou uživatelé telefonní sítě ve Středočeském kraji vyzvednout nové Zlaté stránky zdarma, a to na základě odběrního lístku, který obdrželi v červnu 2002. Odběrní lístek byl distribuován poštou spolu s vyúčtováním telekomunikačních služeb za uplynulé období. Seznamy jsou vydávány na poštách, v prodejnách Telepoint partner a na pracovištích Českého Telecomu. Seznam výdejních míst najdou uživatelé telefonních seznamů na odběrním lístku.

 www.mediatel.cz

Článek ze dne 29. července 2003 - úterý