logo itpoint.cz

Změna v plánované aktualizaci systémů T-Mobile

UPOZORNĚNÍ !!! T-Mobile odkládá plánovanou aktualizaci interních systémů o dva týdny. Dle současných informací má proběhnout mezi 15. a 18. srpnem 2003. Operátor doporučuje svým zákazníkům včasné nastavení služeb, například T-Mobile Info, GPRS, MMS, hlasové schránky či objednání zboží z Bonus katalogu ...

T-Mobile odkládá plánovanou aktualizaci interních systémů o dva týdny. Dle současných informací má proběhnout mezi 15. a 18. srpnem 2003.

Půvpdní termín byl plánován na období od 1.8. do 4.8. 2003 - viz. info ZDE

V období od 15.8. - 18.8. 2003 plánujeme změny v interních systémech

Zákazníkům doporučujeme včasné nastavení služeb, například T-Mobile Info, GPRS, MMS, hlasové schránky či objednání zboží z Bonus katalogu.

Od pátku 15. srpna 2003 do pondělí 18. srpna hodin bude probíhat plánovaný upgrade vybraných systémů sítě T-Mobile, jehož cílem je dosažení ještě vyšší flexibility v péči o zákazníky. V uvedeném období nebude možné provádět změny v nastavení určitých služeb, a zákazníkům proto doporučujeme, aby si potřebné služby nastavili ještě před nastávajícím víkendem. Samotné funkčnosti těchto služeb se plánovaná odstávka nedotkne a zákazníci je budou moci využívat bez omezení.

Informace pro tarifní zákazníky

Příklady nejpoužívanějších služeb a informací, které nebudou přístupné po dobu plánovaných změn v interních systémech sítě T-Mobile :

Příklady nejpoužívanějších služeb a informací, které budou bez omezení :

Doporučení pro tarifní zákazníky

Informace pro Twist zákazníky

Příklady nejpoužívanějších služeb a informací, které nebudou přístupné po dobu plánovaných změn v interních systémech sítě T-Mobile :

Příklady nejpoužívanějších služeb a informací, které budou bez omezení :

Doporučení pro Twist zákazníky

Aktivaci služeb roaming, registr změskaných hovorů, hlasová schránka, GPRS či MMS doporučujeme provádět s dostatečným časovým předstihem do konce měsíce července.

Objednání či zrušení zasílání SMS zpráv z kanálů T-Mobile Info Plus doporučujem provést s předstihem ještě před ohlášeným víkendem. Registrování nových uživatelů t-zones doporučujeme provést kdykoli mimo ohlášený víkend.

T-Mobile

Článek ze dne 7. srpna 2003 - čtvrtek