Změny na postech Českého Telecomu

ovou výkonnou ředitelkou vnitřní a vnější komunikace od 22. 9. stala Pavla Činátlová, dosavadní marketingová a obchodní ředitelka a členka představenstva akciové společnosti Setuza. Dozorčí rada odvolala z představenstva společnosti paní Hanu Doležalovou a do funkce člena představenstva zvolila pana Romana Stupku.

  • Novou výkonnou ředitelkou vnitřní a vnější komunikace Českého Telecomu se od 22. září stala Pavla Činátlová, dosavadní marketingová a obchodní ředitelka a členka představenstva akciové společnosti Setuza. Ve funkci nahrazuje Milana Smutného, který po svém ročním působení v Českého Telecomu z firmy odchází. Ve vedení Setuzy pracovala Pavla Činátlová tři roky. V předchozích letech zastávala funkci Brand manažera firmy Kraft Jacobs Suchard a působila v agenturách Mark/BBDO a Pragma Communications. Studovala na Purley College v Londýně a absolvovala Právnickou fakultu Univerzity Karlovy. Ve volném čase se ráda věnuje klasickému i vodnímu lyžování.

  • Ve středu 24. 9. 2003 se uskutečnilo 73. zasedání dozorčí rady Českého Telecomu, která v jeho průběhu odvolala z představenstva společnosti paní Hanu Doležalovou a do funkce člena představenstva zvolila pana Romana Stupku. Roman Stupka zastává od 17.9.2003 ve společnosti funkci Chief Sales Officer. Před příchodem do společnosti působil jako obchodní a marketingový ředitel v České pojišťovně a.s. V předchozích letech působil jako ředitel skupiny vydavatelství novin a ekonomie ve spol. RINGIER CZ, a.s. (2/1999-12/1999), generální ředitel společnosti Bristol-Myers Squibb s.r.o. (2/1995-7/1998) a CONVATEC s.r.o. (divize Bristol Myers-Squibb inc., 2/1992-12/1994). Zastával také funkci Managing Director/Partner ve spol. IHR s.r.o. Prague Trading Company (4/1990-1/1992). Je členem představenstva Penzijního fondu ČP, a.s., předsedou dozorčí rady ČP Partners a.s. a členem dozorčí rady České pojišťovny a.s. Roman Stupka vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze a na Katz University, CMC/Pittsburg získal titul M.B.A.

Český Telecom

Článek ze dne 25. září 2003 - čtvrtek

Ušetřete peníze větším využitím proxy serverů
Aktuální články

Moderní trendy a zapojení ICT technologi...

Ještě dokonalejší vzdálená správa koncov...

Benefice ArtForum ICZ pomáhá projektu Mů...

V INVENTI pracuje 25 procent žen - dvojn...

SAS Visual Analytics v cloudu za zvýhodn...

Prestižní evropská cena za rozvoj cloudo...

RAD Studio 10.2 s podporou Linuxu

Digitalizace a Průmysl 4.0 v praxi

ČTÚ vyhlásil aukci kmitočtů v pásmu 3,7 ...

Jak zvýšit efektivitu provozu datového c...

Spolehlivá ochrana a ukládání dat pro po...

SUSE Linux Enterprise Server pro KunLun ...

Zálohování a obnova dat pro virtuální se...

Novicom představí svá řešení na 20. ročn...

itself investuje 50 milionů korun do mod...

Dopady eIDAS a GDPR nejen do veřejné spr...

Novicom opět na konferenci SecTec Securi...

Nové nástroje InterBase 2017 pro plný mo...

Barracuda Web Security Service v cloudu ...

GPS navigace Mio 5400 je mezi nejpopulár...