logo itpoint.cz

Zveřejnění kompletních výsledků průzkumu škol zapojených do projektu Internet do škol

AutoCont On Line - provozovatel školské sítě, zveřejnil kompletní výsledky rozsáhlého průzkumu názorů škol na realizaci a použitelnost projektu Internet do škol. Hlavním směrodatným závěrem je, že celkovou spokojenost s dodaným vybavením v rámci projektu vyjádřilo přes 73 % dotazovaných a mezi nespokojené se řadí pouze 2,1 % ...

AutoCont On Line - provozovatel školské sítě, zveřejnil kompletní výsledky rozsáhlého průzkumu názorů škol na realizaci a použitelnost projektu Internet do škol. Hlavním směrodatným závěrem je, že celkovou spokojenost s dodaným vybavením v rámci projektu vyjádřilo přes 73 % dotazovaných a mezi nespokojené se řadí pouze 2,1 %.

Plných 63 % hodnotí kladně i využitelnost dodané učebny, záporně ji hodnotí 6,4 %. Většina (65 %) dotazovaných ředitelů škol má rovněž zájem o pokračování projektu po roce 2005. Zcela bez zájmu je 1,6 %.

Názory 1846 škol jsou také v některých bodech rozdílné od březnového zkoumání České školní inspekce - ta ovšem výsledky svého zkoumání odvozuje z podstatně menšího vzorku.

Kompletní výsledky jsou k dispozici na adrese http://www.indos.cz/a.asp?a=2002098

Petr Cibulka
ředitel vnějších vztahů
AutoCont OnLine a.s.

Článek ze dne 25. srpna 2003 - pondělí