logo itpoint.cz

20 MMS zdarma a ještě něco navrch

Léto bude u Oskara patřit multimediálním zprávám. Vzhledem k tomu, že naprostá většina telefonů v nabídce operátora podporuje MMS, chce Oskar svým zákazníkům dát možnost využít je naplno. Proto si mohou již aktivovat balíček Moje Oskar MMS zdarma a získat tak až 20 multimediálních zpráv do sítě Oskar a na e-mail zdarma.

Léto bude u Oskara patřit multimediálním zprávám. Vzhledem k tomu, že naprostá většina telefonů v nabídce operátora podporuje MMS, chce Oskar svým zákazníkům dát možnost využít je naplno. Proto si mohou již aktivovat balíček Moje Oskar MMS zdarma a získat tak až 
20 multimediálních zpráv do sítě Oskar a na e-mail zdarma.

Balíček lze aktivovat v Hlasové nebo Internetové Samoobsluze anebo pomocí SMS (MOMMS ZDARMA 1234). Zákazník může balíček začít využívat zdarma od půlnoci toho dne, kdy si jej zaktivuje, do konce příštího zúčtovacího období. To znamená, že balíček s 10 MMS na měsíc mohou použít vlastně dvakrát - po zbytek současného účtovacího období plus po celé následující účtovací období - a získat tak až 20 MMS zadarmo. 
Po vypršení zúčtovacích období zdarma je zákazník automaticky převeden na placený balíček, pokud si před tím balíček sám nedeaktivoval.

Navíc všichni, kteří si až do 15. srpna aktivují službu FotoPošta MMS, dostanou na léto (do konce srpna) speciální letní MMSky z Oskarova MMS Magazínu zdarma. Budou si moci vybrat ze tří možností podle toho, co jim nejvíc vyhovuje. Tématicky zaměřená MMS zadarmo přijde zákazníkům třikrát do týdne.

Oskar

Článek ze dne 7. června 2004 - pondělí