logo itpoint.cz

2N Telekomunikace podporuje rychlá kola

Společnost 2N Telekomunikace, se stala hlavním partnerem automobilového závodního týmu 2N-Asocom s posádkou Berger-Váňa, která se s vozem Ford účastní letošního seriálu MČR v automobilových soutěžích

Společnost 2N Telekomunikace (2N), se stala hlavním partnerem automobilového závodního týmu 2N-Asocom s posádkou Berger-Váňa, která se s vozem Ford účastní letošního seriálu MČR v automobilových soutěžích. V minulých dnech se v okolí Mladé Boleslavi uskutečnil jeden z vrcholných podniků motoristického sportu u nás, Rallye Bohemia, zařazená do Evropského poháru FIA. Vůz týmu 2N-Asocom s posádkou Berger-Váňa skončil v silné konkurenci českých i zahraničních jezdců celkově na výborném jedenáctém místě.
"Jsme česká firma, které se díky promyšlené strategii, obrovskému nasazení a v mnoha případech i díky značné odvaze podařilo uspět jak na českém tak mezinárodních trzích. Možná právě proto je nám blízký přístup motoristického týmu 2N-Asocom, který ač nepatří k favoritům a jeho podmínky pro závodění jsou nesrovnatelně horší, než v případě jezdců předních závodních stájí, dokáže divákům předvést špičkový výkon a být zdravou a dravou konkurencí soupeřům mnohem renomovanějších značek," říká Oldřich Stejskal, generální ředitel 2N Telekomunikace.
Sponzoring motoristického sportu pomohl 2N zvýšit zájem o dění ve firmě. "Dal našemu podnikání nový rozměr. Máme milou příležitost potkávat se s našimi zákazníky a partnery i při jiných příležitostech, než jen nad nabídkami našich produktů a řešení," říká Oldřich Stejskal.
Podporu hvězdám sportovního nebe společnost 2N přenechává velkým firmám. Snaží se pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba. Spolupracuje s Nadací Jedličkova ústavu, která přispívá s integrací postižených dětí do škol a společnosti a podporuje sociální a pracovní rehabilitaci mladých lidí s handicapem. Konkrétně přispěla například na pořízení speciálně upraveného mikrobusu pro vozíčkáře. Pravidelně 2N podporuje i řadu dalších organizací, například dětských domovů, kterým zdarma poskytuje telekomunikační vybavení.
Dlouhodobý charakter mají investice 2N do vzdělávání. V rámci partnerství 2N s vysokými a středními školami byla v září v prostorách Vysoké školy báňské v Ostravě slavnostně otevřena nová učebna, na jejímž technologickém vybavení se 2N výrazně podílela. Firma zároveň s Vysokou školou báňskou spolupracuje i na přípravě výukového programu v oblasti tzv. konvergentních technologií. Díky 2N bude studentům k dispozici také praktická ukázka řešení Ateus® pro malé a střední firmy. Podobné projekty 2N zahájila zároveň s Technickou univerzitou Liberec, SOU elektrotechnickým Plzeň, SPŠ Panská v Praze nebo SOU telekomunikačním v Praze.

Článek ze dne 16. července 2004 - pátek