logo itpoint.cz

2N Telekomunikace vystavuje v Egyptě a v Americe

2N Telekomunikace se v květnu představí na prestižních mezinárodních veletrzích ITU Africa v egyptské Káhiře (4. - 8. 5. 2004) a na americkém CeBITu pořádaném v New Yorku ve dnech 25. - 27. 5. 2004. Hlavním magnetem prezentací firmy na obou veletrzích jsou GSM brány. Návštěvníci se však budou moci seznámit i s dalšími technologiemi z dílny 2N, včetně síťového přepínače Netstar.

Společnost 2N Telekomunikace a.s. se v květnu představí na prestižních mezinárodních veletrzích ITU Africa v egyptské Káhiře (4. - 8. 5.2004) a na americkém CeBITu pořádaném v New Yorku ve dnech 25. - 27.5. 2004. Účastí na akcích chce 2N Telekomunikace podpořit svou obchodní expanzi na nové trhy. Hlavním magnetem prezentací firmy na obou veletrzích jsou GSM brány. Návštěvníci se však budou moci seznámit i s dalšími technologiemi z dílny 2N, včetně síťového přepínače Netstar.

"Máme světové produkty a schopnost rychle reagovat na požadavky zákazníků. To jsou základní předpoklady, díky kterým se nám daří uspět jak na zavedených trzích tak na méně rozvinutých a zároveň perspektivních trzích," říká generální ředitel 2N Telekomunikace Oldřich Stejskal. "V mnoha zemích světa jsou například GSM technologie na prudkém vzestupu, podobně jako u nás před šesti až osmi lety. 2N vyrábí GSM řešení, která se v takových podmínkách mohou výborně uplatnit. Také proto se v letošním roce účastníme řady zahraničních prezentačních akcích včetně Brazílie, Číny, Ruska, Turecka či Austrálie," dodává Oldřich Stejskal.

Společnost 2N Telekomunikace dosáhla v loňském roce na zahraničních trzích tržeb ve výši 250 milionů korun, což představuje meziroční nárůst o 45 %. Podíl exportu na celkových finančních výsledcích firmy se přiblížil hodnotě 75 %. Své účasti na mezinárodních akcích vnímá 2N jako příležitost komunikovat s potenciálními zákazníky, dozvědět se více o jejich potřebách a požadavcích a také o podmínkách na lokálních trzích. Zejména díky tomu se 2N jako malé české firmě podařilo uspět i v přímé konfrontaci s mezinárodní konkurencí.

2N Telekomunikace

Článek ze dne 26. dubna 2004 - pondělí