logo itpoint.cz

40 nových filmů na StarZone

Všem uživatelům služeb vysokorychlostního internetu pod značkami Internet Expres a Internet Broadband nabídne Český Telecom celkem 40 nových snímků se světovými oceněními i velkým diváckým ohlasem. A jako benefit pro každého zákazníka broadbandových služeb plánuje Český Telecom od 1. listopadu 2004 nabídnout shlédnutí zdarma prvních dvou filmů měsíčně z celé nabídky portálu standardně bez započítání objemu přenesených dat.

Všem uživatelům služeb vysokorychlostního internetu pod značkami Internet Expres a Internet Broadband nabídne Český Telecom celkem 40 nových snímků se světovými oceněními i velkým diváckým ohlasem. Ty se v průběhu října objeví na prvním středoevropském filmovém a hudebním portále Starzone.cz, který nabízí legální stahování filmů a hudby.

A jako benefit pro každého zákazníka broadbandových služeb plánuje Český Telecom od 1. listopadu 2004 nabídnout shlédnutí zdarma prvních dvou filmů měsíčně z celé nabídky portálu standardně bez započítání objemu přenesených dat.

Všichni zákazníci tak budou moci v pohodlí svého domova shlédnout například takové tituly skvělých černých komedií jako je Bílá vdova nebo Darebáčci, dále z oblasti hororů například Americké psycho 2, Kostka 2, Město duchů či hrané dokumenty jako Bowling for Columbine a další.

Zákaznicí tak prostřednictvím internetu mohou nejen sledovat oblíbené filmy, jejichž počet se na Starzone.cz neustále zvyšuje, ale získávají také možnost oficiálního přehrávání žádaných písniček. Kvalita takto získaných hitů se rovná standardní kvalitě CD. Zároveň si mohou sami zvolit, jaké písně si do své domácí audiotéky vyberou a zařadí. Velkou výhodou je i nadále účtování odebíraných služeb prostřednictvím měsíčního telefonního vyúčtování.

Český Telecom spolupracuje v oblasti filmové a hudební produkce s BMG, TV Prima, Ateliéry Bonton Zlín, Biograf Jana Svěráka, Atlantis Entertainment, BSP multimedia a mnoha dalšími. V budoucnu chce společnost obohatit nabídku hudby.

Služeb www.starzone.cz, www.starzone.cz/music mohou využívat zákazníci, kteří si platí připojení k internetu od ČESKÉHO TELECOMU.

Český Telecom

Článek ze dne 13. října 2004 - středa