logo itpoint.cz

Absolutní novinka na trhu ADSL - Nextra ADSLink Standard Lite

Nextra doplňuje své portfolio ADSL služeb a uvádí na trh radikální novinku s názvem Nextra ADSLink Standard Lite. Nový produkt se vyznačuje nižší základní měsíční cenou ve srovnání s cenami standardních ADSL produktů s agregací 1:20 a také možností volitelnosti měsíčního objemu přenesených dat. Všem zákazníkům, kteří si službu Nextra ADSLink Standard Lite zřídí v průběhu dubna a května 2004, bude nabídnuto cenové zvýhodnění v podobě neúčtování zřizovacího poplatku.

Společnost Nextra Czech Republic s.r.o., poskytovatel komplexních telekomunikačních řešení a služeb, doplňuje své portfolio ADSL služeb a uvádí na trh radikální novinku s názvem Nextra ADSLink Standard Lite.

Nový produkt se vyznačuje nižší základní měsíční cenou ve srovnání s cenami standardních ADSL produktů s agregací 1:20 a také možností volitelnosti měsíčního objemu přenesených dat. Navíc - uvedení nového produktu provází cenový bonus - zřizovací poplatek 0 Kč.

Společnost Nextra CR spouští nové měřené varianty ADSL.

Produkt Nextra ADSLink Standard Lite je dostupný ve třech následujících variantách :

  1. 256/64 s limitem 3 GB přenesených dat
  2. 512/128 s limitem 6 GB přenesených dat
  3. 1024/256 s limitem 10 GB přenesených dat

Všechny poskytované varianty mají agregaci 1:20.

Ceny u jednotlivých variant Nextra ADSLink Standard Lite jsou koncipovány tak, aby maximálně vyhovovaly všem segmentům rezidenčních zákazníků.

"Všem zákazníkům, kteří si službu Nextra ADSLink Standard Lite zřídí v průběhu dubna a května 2004, bude nabídnuto cenové zvýhodnění v podobě neúčtování zřizovacího poplatku," řekl František Mikeš, produktový ředitel společnosti Nextra Czech Republic s.r.o. Jednorázově tak lze ušetřit dalších 990 Kč.

Jednotlivé varianty služby Nextra ADSLink Standard Lite jsou koncovým zákazníkům účtovány podle následujícího cenového modelu :

  1. 256/64 s 3GB za 1490 Kč/měs.
  2. 512/128 s 6GB za 2490 Kč/měs.
  3. 1024/256 s 10GB za 4190 Kč/měs.

V případě nepřečerpání datového limitu obsaženého v základní ceně služby tak zákazníci společnosti Nextra CR mohou měsíčně uspořit až 1360 Kč. Tato částka odpovídá rozdílu mezi cenou produktu Nextra ADSLink Standard 1024/256 a Nextra ADSLink Standard Lite 1024/256.

Za každý další 1 GB přenesených dat nad rámec variantní nabídky je společností Nextra CR účtováno pouhých 60 Kč.

Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH.

Zákazníci společnosti Nextra CR mohou rovněž využít výhod plně zálohovaných systémů a páteřní sítě Nextra, non-stop služby zákaznické podpory a monitorovacího centra sítě Nextra nebo on-line zákaznický systém http://user.nextra.cz s možností jednoduchého a rychlého nastavení rozšíření a změny služby.

Nextra

Článek ze dne 20. dubna 2004 - úterý