logo itpoint.cz

Aby vám při čekání na expres neujel rychlík

Společnost GTS snižuje od 1. června ceny za vysokorychlostní internet ADSL. Zákazníci služby GTS Volnost Doma se budou moci připojit již za 849 korun měsíčně bez DPH a bez zpoplatnění přenesených dat. Navíc s výhodou levnějších telefonních hovorů přes GTS.

Společnost GTS snižuje od 1. června ceny za vysokorychlostní internet ADSL. Zákazníci služby GTS Volnost Doma se budou moci připojit již za 849 korun měsíčně bez DPH a bez zpoplatnění přenesených dat. Navíc s výhodou levnějších telefonních hovorů přes GTS. V případě samostatné služby GTS ADSL Access se cena nejvíce snížila u rychlosti 1024/256 kbit/s při agregaci 1:20 na 4 495 z původních 5 545 korun měsíčně. Zřizovací a instalační poplatky GTS byly rovněž sníženy v závislosti na typu služby.

"Rychlovlak s lepšími cenami od GTS je už na trati a s rozumem můžete jezdit jak dlouho chcete," řekl Tomáš Budník, ředitel komerční divize GTS. "Kdo zaváhá a nenastoupí, si může klidně počkat na expres a porovnat jízdné později." dodal Budník. Ke službám ADSL od GTS je standardně zdarma poskytována pevná IP adresa. Stávající zákazníci služby GTS ADSL Access mají možnost přejít na výhodnější nabídku GTS Volnost Doma.

GTS

Článek ze dne 24. května 2004 - pondělí