logo itpoint.cz

Active ISP změnil název na Active 24

100 % vlastník společnosti Globe Internet a jeden z předních úspěšných pan-evropských webhosterů, Active ISP, změnil svou značku na Active 24. Změna názvu odráží agresivní růst firmy a odhodlání proniknout na nové evropské trhy. Změna loga a názvu Globe Internet na českém trhu se plánuje na přelom roku 2004 / 2005.

100 % vlastník společnosti Globe Internet a jeden z předních úspěšných pan-evropských webhosterů, Active ISP, změnil svou značku na Active 24. Změna názvu odráží agresivní růst firmy a odhodlání proniknout na nové evropské trhy.

Anders Eriksson, generální ředitel Active 24 ke změně a profilaci značky říká : "Active 24 poskytuje své služby takovým způsobem, aby se zákazník mohl soustředit na své podnikatelské aktivity místo na fungování vlastních IT technologií", a dodává : "IT technologie by v dnešní době měly být snadno dostupné. Měly by se stát službou, na kterou se může společnost, její vedení a zaměstnanci spolehnout stejně jako na telefon, dodávky elektřiny či vody."

Změna názvu společnosti ovlivní celou organizační strukturu včetně všech poboček: Active ISP v Norsku, Carambole ve Švédsku, Ladot v Nizozemí, Virtual Internet ve Spojeném království - nyní budou všechny společnosti vystupovat pod názvem Active 24.

"Od roku 1998 se Active 24 přeměnila z lokálního poskytovatele ISP s nabídkou základních internetových služeb na pan-evropského poskytovatele komplexních hostingových řešení, které pomáhají zákazníkům v růstu jejich podnikatelského potenciálu ", říká Anders Eriksson.

Proces změny názvu přinese pro Active 24 výhodu ve formě jednotné značky a vizuální identity na všech evropských trzích, na kterých Active 24 operuje. Přejmenování na Active 24 přinese též konkurenční výhody - společnost se stane jedním z mála webhostingových poskytovatelů, kteří působí v Evropě pod jednou silnou značkou.

Změnu jména i vizuální identity představí Active 24 i prostřednictvím reklamní kampaně. Změnu názvu, strategie i identifikace na trhu vyjadřuje slogan : "Powerful hosting – surprisingly easy".

Stránky společnosti Active 24 jsou nyní k nalezení na adrese www.active24.com

 logo společnosti Active 24

Změna loga a názvu Globe Internet na českém trhu se plánuje na přelom roku 2004 / 2005.

Globe Internet

Článek ze dne 1. října 2004 - pátek