logo itpoint.cz

Adoptuje si svého Firefoxe

Kvalita a vyspělost prohlížeče Firefox přesvědčila milióny uživatelů k nahrazení MS Internet Exploreru právě Firefoxem. Podle analytických firem podíl MS Internet Exploreru klesá po řadu měsíců jak na českém tak i světovém webu. Dokažte, že jste hrdým uživatelem tohoto programu a přispějte na podporu chovu pandy červené.

Po úspěších americké a německé sbírky na propagaci prohlížeče Firefox, vyhlašuje projekt CZilla sbírku na adopci pandy červené v pražské ZOO.

 panda červená Kvalita a vyspělost prohlížeče Firefox přesvědčila milióny uživatelů k nahrazení MS Internet Exploreru právě Firefoxem. Podle analytických firem podíl MS Internet Exploreru klesá po řadu měsíců jak na českém tak i světovém webu. Dokažte, že jste hrdým uživatelem tohoto programu a přispějte na podporu chovu pandy červené.

Slovo Firefox je anglickým překladem čínského jména pro pandu červenou (lat. Ailurus fulgens). Tento převážně vegetariánský medvídek žije v Himálajích v Číně, Bhutánu, Nepálu a Laosu. Většinu roku tráví osamoceně, výjimkou jsou matky s mláďaty. Panda se dožívá obvykle 13 let, váží od 4 do 6 kilogramů a je průměrně 55 cm dlouhá. Panda červená patří dle IUCN mezi ohrožené druhy.

Přispějte mobilem !

Zašlete svým mobilem na číslo 8 77 77 SMS zprávu ve tvaru DMS ZOO PANDA. Při odeslání dárcovské SMS bude k tarifní ceně za vaši SMS připočtena částka 30 Kč + DPH. Z této částky přibude na konto společné sbírky 27 Kč. Tuto službu provozuje pro ZOO Praha Fórum dárců.

Přispějte převodem na účet

Pokud se rozhodnete přispět větší částkou, můžete ji převést přímo na účet ZOO Praha č. 22 22 22 0200/6000 variabilní symbol 914. Do textové poznámky (zpráva pro příjemce) je nutné napsat text "panda cervena".

Všechny takto vybrané peníze budou zahrnuty do sbírky "Adoptuje si svého Firefoxe". Cílem sbírky je vybrat minimálně 7.000 Kč a adoptovat tak na rok samečka Minga a nebo samičku Mary Carmen. Tato sbírka potrvá do konce roku, další informace o průběhu sbírky či o stavu DMS příspěvků naleznete na stránkách projektu CZilla.

CZilla

Článek ze dne 15. prosince 2004 - středa