logo itpoint.cz

ADSL Contact - nejdostupnější širokopásmové připojení k internetu

V reakci na rozhodnutí ČTÚ č. 03/PROP/2004 snižuje Contactel od pondělka ceny své služby ADSL Contact, kterou je nyní možné pořídit již za 650 Kč měsíčně bez DPH. ADSL od Contactelu je tedy v současné době bezkonkurenčně nejlevnější na českém trhu. S cenou 650 Kč měsíčně je naše ADSL nyní dostupné i uživatelům, pro něž byla až dosud právě cena největší překážkou.

Contactel, vedoucí poskytovatel telekomunikačních služeb a řešení, snižuje s platností od pondělka ceny své služby ADSL Contact, kterou je nyní možné pořídit již za 650 Kč měsíčně bez DPH. ADSL od Contactelu je tedy v současné době bezkonkurenčně nejlevnější na českém trhu.

Contactel tak reaguje na rozhodnutí Českého telekomunikačního úřadu č. 03/PROP/2004, kterým se stanoví způsob výpočtu a maximální měsíční ceny za propojení veřejných pevných telekomunikačních sítí pro zprostředkování širokopásmového přístupu ke službám sítě Internet a dalším službám s využitím technologie ADSL.

"S cenou 650 Kč měsíčně je naše ADSL nyní dostupné i uživatelům, pro něž byla až dosud právě cena největší překážkou", říká Branislav Rovný, produktový manažer služby ADSL Contact. "Rozhodně zajímavé je i srovnání s vytáčeným připojením za takzvaný měsíční paušál, který nabízejí konkurenční operátoři."

Velmi atraktivní ceny ADSL lze dosáhnout v kombinaci se službou Contactel Duo, která zákazníkovi umožnuje získat připojení již za 1 Kč měsíčně.

Rozhodnutí ČTÚ neřeší kvalitativní a technické parametry služby ADSL. Ty zůstávají i nadále nezměněny a budou předmětem našeho dalšího jednání s regulátorem.

Contactel

Článek ze dne 20. dubna 2004 - úterý