logo itpoint.cz

ADSL Contact i nadále nejlevnější, navíc s novými možnostmi

Contactel přináší uživatelům služby ADSL Contact nové možnosti, jak optimalizovat užívání své služby a ušetřit za internetové připojení. Přes snížení cen oznámené konkurenčními poskytovateli zůstává ADSL Contact i nadále nejlevnější na českém trhu.

Contactel, vedoucí poskytovatel telekomunikačních služeb a řešení, přináší uživatelům služby ADSL Contact nové možnosti, jak optimalizovat užívání své služby a ušetřit za internetové připojení. Přes snížení cen oznámené konkurenčními poskytovateli zůstává ADSL Contact i nadále nejlevnější na českém trhu.

Předplacené datové balíčky

Zákazník má nyní prostřednictvím webového rozhraní možnost samoobslužně si objednat datový balíček na příští měsíc. Tento balíček umožní zákazníkovi limitované služby ADSL vytvořit si program šitý na míru jeho potřebám s vlastním měsíčním datovým limitem nebo navýšit měsíční datový limit v případě zvýšené aktivity.

"Balíčky jsou nabízeny ve variantách 0,5GB ; 1GB ; 5GB a 10 GB", říká Branislav Rovný, manažer produktu ADSL Contact. "V případě, že zákazník datový limit nevyčerpá, nabízí Contactel bonus v podobě možnosti přenést svá volná data do dalšího období až do jejich úplného vyčerpání. Příslušné balíčky je možné kombinovat navzájem a se všemi limitovanými službami ADSL Contact."

Datový balíček Cena bez DPH
0,5 GB 45,-
1 GB 75,-
5 GB 350,-
10 GB 450,-

Contactel změnil i krok pro nadlimitní přenosy dat ze stávajících 10 GB na 2 GB. Tato změna bude uplatněna pro všechny zákazníky limitovaných služeb automaticky.

Příklad :

Měsíc červen červenec srpen
Objem dat v ceně služby 3 GB 3 GB 3 GB
Předplacený datový balíček Objednán balíček, ale platí až od července 3 GB (3x1GB, objednáno v červnu, platí od července) 1 GB (nevyužitý objem z předplaceného balíčku za červenec)
Celkový limit dat 3 GB 6 GB 4 GB
Skutečně přenesený objem dat 4 GB 5 GB 4 GB
Zpoplatňovaný nadlimitní objem dat 1 GB 0 GB 0 GB
Celková výše faktury za příslušný měsíc 650 (služba)+ 180 (data nad limit) + 225 (3x75,- cena za balíček se objeví na červnové faktuře) 650 (služba) 650 (služba)
Kolik zákazník ušetří ?

 

30 Kč (180 Kč cena nadlimit -150 Kč cena za 2 GB balíček) 105 Kč (180-75)

Nový ceník HW & volitelných služeb

Contactel

Článek ze dne 7. června 2004 - pondělí