logo itpoint.cz

ADSL Contact zvyšuje nejrychleji svůj podíl na trhu

Contactel oznamuje nárůst tržního podílu své služby ADSL Contact, širokopásmového připojení k internetu.

Contactel oznamuje nárůst tržního podílu své služby ADSL Contact, širokopásmového připojení k internetu.
Z průzkumu agentury Internet Info vyplývá, že podíl společnosti Contactel na trhu ADSL vzrostl od srpna loňského roku do ledna letošního roku o plných 110,66%. Jedná se o zdaleka největší nárůst mezi všemi poskytovateli této služby, když společnost, jejíž tržní podíl roste druhým nejrychlejším tempem, zvýšila svůj podíl o necelých 34%. Naopak někteří významní poskytovatelé služby zaznamenali značný pokles zájmu, a to až o desítky procent.
"Výsledky průzkumu nás samozřejmě velmi potěšily a věříme, že současný trend prudkého rozvoje udržíme. Ukazuje se, že promyšlená strategie, kterou jsme pro ADSL zvolili, když jsme nechtěli tento produkt nabídnout za každou cenu jako první, nese své ovoce," říká Martin Ludvík, ředitel prodeje společnosti Contactel. "Nemalou mírou k tomuto úspěchu přispěla i naše současná reklamní kampaň, která se setkává s velmi pozitivním ohlasem."
Contactel je úspěšný i jako poskytovatel vytáčeného připojení k internetu. Podle studie společnosti iAudit z února 2004 byl Contactel jedním ze čtyř operátorů, jejichž podíl na tomto trhu se za posledních šest měsíců zvýšil, a to téměř o 1% na současných 10,5%.

    www.contactel.cz

Článek ze dne 4. března 2004 - čtvrtek